Výpredaj dámskych plaviek 2011

Výpredaj dámskych plaviek 2011

2. septembra 2011, dámske plavky, plavky 2011

Sponzorovanej odkazy:

Túžite si na sklonku leta zaobstarať plavky? Práve teraz je najlepší čas zakúpiť si plavky na neskorú dovolenku či na budúcu sezónu, pretože plavky teraz nakúpite s obrovskými zľavami. Ak si však chcete svoje nové bikiny kúpiť v kamennom obchode, možno už na najlepšie modely nenarazíte, touto dobou už sa zrejme všetky zaujímavé kúsky hojdajú v skriniach iných.

Uvažovala som rovnako ako väčšina z vás. Už v júni som si v H&M vyhliadla svoje snové oranžové dvojdielne plavky a niekoľko ďalších, ktoré mi padli do oka. Prišla som za týždeň a boli fuč, a to som chcela s ich kúpou ešte pár dní počkať. Zostalo len niekoľko málo kúskov, ktoré sa k sebe navzájom nehodili alebo boli inej veľkosti. Rovnako na tom boli aj ostatné obchody a ja som odišla s prázdnou. Pri mojej smole to navyše bol asi konečný počet kusov, ktoré dostali, pretože som tam nové modely už nevidela.

Nie všetci ale musia smútiť, dámy malých a dámy väčších veľkostí budú mať pri hľadaní vždy väčšie šťastie. Takmer vždy sú ako prvé vykúpené tie veľkosti, ktoré zodpovedajú zlatému stredu, ostatné pekné kúsky netypických veľkostí na ramienku zostávajú, či už ide o šaty, nohavice, tričká alebo aj topánky. Vždy uvidíte ako posledné krabice s číslami 34 alebo 42, pretože tieto modely nie sú tak žiadané.

Ak si preto chcete zaobstarať plavky za lacný peniaz, namiesto normálnych kamenných obchodov sa obráťte na tie internetové, kde je predsa len väčšia ponuka a tovar je v určitej miere dopĺňaný, dobré je sa zamerať na zahraničné stránky, kde sú predsa len so zľavami štedrejší. Máte šancu zohnať všetko, či už bikiny, monokiny alebo jednodielne dámske plavky za skvelé ceny. Inšpirovať sa môžete napríklad tu:

ASOS

spodný diel-£ 9, vrchná £ 11

spodný diel £ 7, vrchná £ 9

£ 25

£ 25

£ 8

£ 17

I-MODA

10 eur

8 eur

8eur

KARMALOOP

$ 17.95

$ 15.95

MILANOO

$ 16.99

$ 12.99

$ 9.99

zdroje: asos.com, milanoo.com, i-moda.cz, karmaloop.com, Digital Vision / Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Katka J.. Článok nájdete v kategórii plavky.