Módny majster Emanuel Ungaro / profil návrhára

Módny majster Emanuel Ungaro / profil návrhára

5. novembra 2010, Emanuel Ungaro, Lindsay Lohan, Estrella Archs, Esteban Cortezar, Reese Witherspoon, Diva, Senso, Ungaro, Fleur de Diva, Desnuda, Apparition, Avon, U by Ungaro for Her, U by Ungaro for Him

Sponzorovanej odkazy:

Emanuel Ungaro sa narodil vo francúzskom meste Aix-en-Provence. A nie náhodou sa stal módnym návrhárom. Jeho otec bol totiž krajčír a prvý darček, ktorý dal svojmu synovi bol šijací stroj. Vo svojich 22 rokoch sa Emanuel presťahoval do Paríža a ihneď začal navrhovať pre módne domy vo Francúzsku. Roku 1965 si s pomocou dvoch umelcov otvoril svoj vysnívaný módny dom v Paríži. O osem rokov neskôr Ungaro navrhol svoju prvú pánsku kolekciu, ktorá niesla názov Ungaro Uomo.

Pohroma menom Lindsay

Roku 2009 prijal módny dom Ungaro za umeleckú poradkyňu pre tohtoročnú kolekciu jar / leto 2010 svetoznámu vymetačku večierkov Lindsay Lohan. Už od začiatku nevyzeral jej príchod dobre. Kvôli Lindsay Lohan odišiel aj pôvodný dizajnér značky Esteban Cortezar, ktorý odmietol s Lindsay akokoľvek spolupracovať a tak dal majiteľovi ultimátum, ktoré znelo:,, Buď ja, alebo ona. " Módny dom sa nakoniec rozhodol pre Lindsay, a tá mala spolu s novou módnou dizajnérkou značky Estrellou Archs necelý rok na prípravu celej kolekcie jar / leto 2010. Možno krátky čas alebo nerozvážnosť herečky spôsobili to, že sa z kolekcie stal úplný prepadák. Miesto za hlasného potlesku sa po móle prešli Lindsay Lohan spolu s Estrella Archs za hlasného smiechu a posmešných poznámok. So značkou to šlo z kopca a dnes už Emanuel Ungaro vie, že Lindsay Lohan nebola správnou voľbou.

Parfémy Emanuel Ungaro

Parfémy od Emanuela Ungara sa môžu pýšiť nielen svojou jedinečnou vôňou, ale aj svojím ojedinelým dizajnom, ktorý vás zaručene priláka. Emanuelovou prvotinou a tiež najznámejším parfémom sa stal roku 1983 parfém Diva. Nasledujúcimi parfémami boli Senso a Ungaro. Roku 1997 vytvoril Ungaro spolu s Ferragamo a Bulgari novú spoločnosť Emanuel Ungaro Parfums. Novými parfémami v novej spoločnosti boli Fleur de Diva, Desnuda a Apparition.
Roku 2008 navrhol vtedy ešte hlavný módny návrhár domu Ungaro Esteban Cortezar exkluzívnu vôňu pre Avon U By Ungaro For Her a U By Ungaro For Him. Tvárou parfémovanej vody U By Ungaro For Her sa stala známa herečka Reese Witherspoon.

Topánky a slnečné okuliare Emanuel Ungaro

Topánky značky Emanuel Ungaro si snáď musí obľúbiť každá žena. Ich nápaditý dizajn je niekedy až smiešny. Emanuel Ungaro chce, aby sa každá žena cítila v jeho modeloch zvodne a sexy, a to dokazuje predovšetkým vo svojich kolekciách topánok. Ide väčšinou o topánky na veľmi vysokom podpätku, ktoré pripomínajú črievičky princezien.
Slnečné okuliare od Emanuela Ungara sú tiež veľmi nápadité. Aj keď zaujmú športovým štýlom, sú napriek tomu elegantné. Výborne sa hodia aktívnym, krásnym a šľachteným ženám.

Zdroje: www.ungaro.com, www.polyvore.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii módni návrhári.