Kolekcia Mango jeseň 2011

Kolekcia Mango jeseň 2011

15. septembra 2011, Mango oblečenie, Mango jesenná kolekcia 2011, Mango jeseň 2011, Mango, kolekcia, jeseň 2011

Sponzorovanej odkazy:

Oblečenie Mango je synonymom ženskej elegancie a ležérnosti, vhodne sa prispôsobí vášmu trendy štýlu na deň aj noc. Teraz sa o tom môžete opäť presvedčiť v jesennej kolekcii, ktorá vás naučí ako spojiť ležérnosť s najnovšími trendmi a tým zaujať na prvý pohľad.

Nová jesenná kolekcia 2011 oplýva oveľa čistejším vzhľadom a je oslobodená od náročnej pompéznosti a glam štýlu. Vďaka tomu máte viac priestoru pre doladenie outfitu zaujímavými doplnkami, ktoré zdôrazňujú originalitu. Jednoducho elegantná móda je plná inšpiratívnych modelov, ktoré sa hodia pre mladú modernú ženu.

Spoločnosť Mango sa rozhodla, že nás oslobodí, preto sú modely uvoľnené a veľmi pohodlné. Je skvelé, že nemusíte utrácať tisíce korún a vďaka modelom z novej jesennej Mango kolekcie budete vyzerať ako módna hviezda.

Prezrite si kolekciu a presvedčte sa, že jednoduchý neznamená nudný. Dokonale padnúce džínsy končiace nad členkami, koketné plisované sukne, predĺžené svetre cardigan sú nevyhnutnou súčasťou jesenného šatníka, vďaka ktorým ukážete svoju individualitu a štýl.

Všimnite si tiež neobvyklé kombinácie, ako napríklad kožené sukne alebo nohavice s bielou blúzkou. Závan anglického štýlu evokujú zemité farby a kocky na cardigan svetroch a šortkách. Vášmu pohľadu by nemala uniknúť ani stále veľmi obľúbená kombinácia červenej s čiernou a kabelka so strapcami. Divoké zvieracie vzory sú stále moderné, no teraz skôr len na doplnkoch: kabelkách alebo topánkach. Spomienku na 80.roky môže poskytnúť kombinácia volánikovej sukne s voľnejším tričkom a džínsovou vestou alebo vzorované nohavice vytiahnuté vysoko do pása.

Doplnky sú súčasťou každého outfitu, len s nimi je každý model iný a perfektne doladený. Všetky doplnky sa dajú vhodne kombinovať s oblečením, takže sa môžete celé obliecť v jednom obchode, od topánok až po také maličkosti, ale nevyhnutnosti, ako sú náhrdelníky alebo náramky.

Mango vás svojimi modelmi bude inšpirovať a dá vám možnosť vytvárať nevšedné outfity v koketnom, ležérnom i elegantnom štýle.

Zdroj: www.mango.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a značky a značkové oblečenie.