Dámske letné šaty 2011

Dámske letné šaty 2011

26. augusta 2011, letné šaty, šaty leto, krátke šaty, dlhé šaty, šaty zľavy, dámske letné šaty, výpredaj, maxi, midi, XXL

Sponzorovanej odkazy:

Leto je najideálnejším obdobím na hrátky s farbami a materiálmi. Keďže tohtoročné leto je trochu rozmarné, využijete teraz aj dlhé šaty, ktoré teraz ľahko zoženiete v akomkoľvek módnom obchode s obrovskými zľavami, kde nájdete aj iné šaty na leto. A nemusia to byť len maxi šaty, ktoré vás budú krášliť na konci leta, vhodne zvolené doplnky vás zahrejú aj v krátkych šatách.

Maxi šaty

Maxi šaty sú jedným z najhorúcejších trendov leta 2011. Sú ideálne pre docielenie elegantného alebo hippie štýlu. Môžete ich obliecť na prechádzku do parku, na pláž, na večierok alebo na kávu s kamarátkou. K nim sa hodia gladiátorky, hnedé preplietané opasky a džínsová bunda.

Midi šaty

Ak vás maxi dĺžka omrzí, zvoľte midi dĺžku, to je dĺžka pod kolená alebo až do polovice lýtok. Midi dĺžka zakryje silnejšie stehná a nohy do X, ale pozor, upozorní na silné lýtka, pretože v ich najširšom mieste končí. Šaty v takejto dĺžke môžete doplniť ľahkým svetrom, sakom a hlavne nezabudnite na topánky na vysokom podpätku, ktoré predĺžia nohy a zoštíhlia lýtka .

XXL šaty

Máte plnoštíhlu postavu a hľadáte tie najlepšie šaty pre plnoštíhle, ktoré by sedeli práve vašej postave? V žiadnom prípade sa neobliekajte do šiat voľných alebo o veľkosť väčších, pretože miesto toho, aby maskovali vaše kilá navyše, niekoľko vám ich pridajú. Dámske letné šaty určené pre vás sú v dĺžke nad kolená, majú zaujímavý výstrih, ktorý zdôrazňuje vašu prednosť a tiež rukávy zakrývajúce silnejšie paže.

Biele šaty

Obľúbili ste si košele a kovbojský štýl? Potom vám v žiadnom prípade nesmú chýbať biele čipkované šaty, ktoré sa dajú kombinovať s džínsovou bundou, klobúkom a hnedými letnými čižmami. Takýto outfit iste oceníte v tohtoročnom chladnom letnom období.

Výpredaj

Stále ešte máte čas, vziať obchody útokom, pretože v nich môžete stále ešte objaviť nádherné šaty, ktoré využijete aj na budúci rok. Opäť sa budú nosiť potlače, volániky, kvetinové vzory, etnické a maxi šaty. Čo sa farieb týka, poobzerajte sa po bielych a púdrových šatách, ktoré využijete hlavne na jeseň.

Zdroj: www.mango.com , www.polyvore.com , Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.