Nike Hyperfuse: Najnovšia technológia nielen na teniskách!

Nike Hyperfuse: Najnovšia technológia nielen na teniskách!

27. augusta 2011, Nike Hyperfuse, športové oblečenie, tenisky, basketbalové tenisky, basketbal, členkové tenisky, bundy, Windrunner

Sponzorovanej odkazy:

Značka Nike je po celom svete známa ako popredný výrobca športového oblečenia, obuvi a doplnkov. K športu mala vždy blízko, o čom svedčí nielen permanentná účasť na najrôznejších športových akciách, vrátane tých najprestížnejších, ale aj zapojenie do vývoja technológií výroby. Tou najnovšou je dnes už známa technológia Hyperfuse, ktorá vznikla za účelom vylepšenia jednotlivých atribútov hry basketbalu a ktorej bude venovaný nasledujúci článok.

Technológia Hyperfuse bola prvýkrát uvedená v roku 2010, pričom išlo najmä o zlepšenie jednotlivých vlastností tenisiek basketbalových hráčov, akými sú sila, stabilita, priedušnosť a pohodlie. To všetko stelesňuje model členkových tenisiek Nike Hyperfuse, ktorý sa navyše vyznačuje neuveriteľnou ľahkosťou. Jedna topánka tenisiek Nike Hyperfuse totiž váži necelých 355 gramov, čo by samo o sebe stačilo na úctyhodné vyznamenanie. Pre Nike je však kvalita na prvom mieste, a tak niet divu, že tenisky využívajúce technológiu Hyperfuse sa čoskoro stali celosvetovo známymi a vyhľadávanými nielen medzi športovcami.

Nike Hyperfuse nielen pre športovcov a nielen na teniskách

Nielen športovci, ale aj ľudia zaujímajúci sa o módu dokážu oceniť výrobky značky Nike, pýšiace sa technológiou Hyperfuse. Hľadať ich môžete najmä v divízii Nike Sportswear, ktorá nezahŕňa iba tenisky, napríklad modely Nike Dunk, Nike Air Force One či Nike Air Max One, ale aj oblečenie ako také. Za všetky môžeme menovať kultovú bundu Nike Windrunner, ktoré sa už spracovania vo forme Hyperfuse dočkala.

Zákazníci si od tejto technológie sľubujú to isté, čo v prípade pôvodného sortimentu, tj. tenisiek. Po prvé je to kvalitné spracovanie, ktoré povedie k dokonalosti pohybu ľudského tela. Po druhé sa jedná o trvanlivosť a odolnosť materiálu a nakoniec po tretie môžeme uviesť úplnú pohodlnosť, ktorá nie je spôsobená len zásadným odťažením jednotlivých modelov, ale aj starostlivou výrobou. Nike Hyperfuse je rozhodne najdiskutovanejší počin danej spoločnosti za posledné roky.

zdroj: http://www.nswblog.cz

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Vašek. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, pánske oblečenie a topánky, obuv.