Novou tvárou Lindex je Reese Witherspoon!

Novou tvárou Lindex je Reese Witherspoon!

8. septembra 2011, Lindex, Lindex oblečenie, Reese Witherspoon, jesenná kolekcia Lindex, jeseň 2011, trendy, denim

Sponzorovanej odkazy:

Módna značka Lindex pochádzajúca z Švédska, je na našom trhu ešte len pár rokov, ale za tú dobu si už získala veľmi veľa priaznivcov, ktorí si cenia osobitého vzhľadu oblečenia tejto značky. Pravda, za svojou slávnejšou krajankou H&M ešte dosť pokrivkáva, ale aj tak je Lindex jednou z najpopulárnejších značiek u nás. V posledných pár rokoch ste na billboardoch, plagátoch a iných reklamných pútačoch mohli zhliadnuť chic modelku Carmen Kass, ktorá bola reklamnou tvárou Lindex až do tohtoročného leta. Od jesene ale Lindex mení svoj ​​koncept a s ním aj tvár, ktorá bude značku reprezentovať. Tou sa stala Oscarom ocenená herečka Reese Witherspoon.

Nový koncept značky Lindex sa nazýva „Get the Look“ a bude inšpirovať ženy zaujímajúce sa o finančne dostupnú a komplexnú módu. Lindex predvedie, ako kombinovať obľúbené základné zvršky s najnovšími trendmi, čím chce svojim zákazníčkam poskytnúť prvotriedny módny zážitok.

A prečo si Lindex vybral práve „blondínu“ Reese Witherspoon? Riaditeľ pre koncepciu a marketing spoločnosti Lindex Johan Hallin k tomu hovorí: „Reese Witherspoon je tou najvhodnejšou tvárou na začatie nášho nového konceptu Get the Look. Je pozitívna, vrelá, plná energie a má fantastickú schopnosť kombinovať bezstarostný štýl a hollywoodsky glamour. Dobre tak zosobňuje značku Lindex a skvele sa hodí k prezentácii našej jesennej kolekcie inšpirovanej Kaliforniou. “

Áno, nová jesenná kolekcia Lindex je inšpirovaná kalifornským lookom, a to nielen tak hocijakým. Jedná sa totiž o Kaliforniu 70.rokov, ktoré sa preslávili svojou uvoľnenosťou, kedy zo ženskej módy sršala ženskosť a sex-appeal. Spája rôzne vzory i materiály. Nevyhnutnou súčasťou tohto trendy a bezstarostného jesenného kalifornského looku je denim, vrstvený a kombinovaný s pletenými odevmi.

"Vždy som milovala denim a pletené odevy, ktoré možno vzájomne kombinovať a zladiť. Móda od Lindex dokonale vyhovuje môjmu štýlu a je mi veľkým potešením byť tvárou tejto novej kolekcie, "hovorí Reese Witherspoon.

Kampaň začína v stredu 24.augusta vo všetkých predajniach Lindex v 13 krajinách a tiež v online obchode na www.lindex.com . Bude k videniu na billboardoch, v televízii, v tlačených reklamách, ale aj na internete.

Pozrite sa na video „Behind the Scenes“ z fotenia kampane v Los Angeles:

A aký má Reese vzťah ku Švédsku, ku kolekcii Get the look či móde ako takej? To sa dozviete z nasledujúceho interview, ktoré Reese Lindex poskytla.

1. Už ste niekedy bola vo Švédsku? Zatiaľ som nemala príležitosť pozrieť sa do Švédska, ale dúfam, že raz ho navštívim.

2. Viete niečo o švédskej móde? Nie som práve expert, ale švédsky dizajn má vo všetkých oblastiach tendenciu k jednoduchosti, čistote a sofistikovanosti, čo mám veľa rada.

3. Prečo si myslíte, že vás Lindex požiadal, aby ste sa stala jeho tvárou? Povedali, že si myslia, že mi skvele padne ich džínsová kolekcia inšpirovaná 70.rokmi, rovnako ako rôzne premiešané pleteniny. Keď sme začali fotiť, perfektne to zodpovedalo môjmu štýlu.

4. Aký je váš názor na jesennú kolekciu značky Lindex? Myslím, že je skvelá, pohodlná na nosenie a obsahuje mnoho prvkov, vďaka ktorým môžete byť formálne alebo uvoľnenie.

5. Aký je váš najobľúbenejší prvok kolekcie? Mám rada úzke džínsy, kockované košele – nosím ich naozaj často – a hrubé svetre.

6. Akú významnú úlohu pre vás hrá móda? Haute couture je súčasťou mojej profesie. Niekedy som prekvapená, koľko som sa o nej naučila a nakoľko ovplyvnila môj vkus.

7. Čo vás zatiaľ vo vašej profesii najviac uspokojilo? V poslednej dobe viac cestujem a zistila som, že aj na veľmi vzdialených miestach a v odlišných kultúrach existujú ľudia, pri ktorých by som nikdy nečakala, že si nájdu cestu k mojim filmom. Je skvelé niečo také počuť.

8. Čo pre vás znamenajú priatelia a rodina? Sú pre mňa všetko. Predstávujú to, čo je v mojom živote skutočné, dôležité, a čo ma drží nohami na zemi.

9. Ako sa vám darí spojiť rodinu a kariéru? Snažím sa, ako to len ide, rovnako ako každá pracujúca matka, respektíve každý pracujúci rodič.

10. Čo vás robí šťastnou? Vidieť moje deti, ako sa stávajú samy sebou.

11. Aké sú vaše tri najlepšie tipy na krásu? Niečo špeciálneho pre mamičky? Krémy na opaľovanie, voda a skúste veľa spať. Ha! Pre matku je toto takmer nemožné.

12. Ste celebritou už veľa rokov. Zvykla ste si? V mojom bežnom živote to veľa neznamená. Červené koberce a premiéry sú zvláštnymi udalosťami. Väčšinou som doma s deťmi.

13. Aké sú vaše tri najlepšie rady na poli módy? Objavte, čo je pre vás najlepšie a nenechajte sa zviesť módnymi trendmi.

Zdroje: www.lindex.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Beáta B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a značky a značkové oblečenie.