Jesenné bundičky 2010 / Do chladnejších dní štýlovo

Jesenné bundičky 2010 / Do chladnejších dní štýlovo

3. novembra 2010, jesenné bundičky 2010, Orsay, Mango, Topshop, jesenné bundy, dámske bundy, dámske jeseň 2010, jeseň 2010

Sponzorovanej odkazy:

Teploty vonku pomaly ale isto klesajú a my sa súčasne s tým začíname teplejšie obliekať. Nevyhnutným modelom oblečenia začínajú byť hrejivé jesenné bundičky, ktoré nám pomáhajú preklenúť studené rána a chladné večery. Lepšie to už asi nebude, aspoň teda s tými teplotami. Čím si však môžeme tieto chladné dni spríjemniť, sú nové, štýlové a módne jesenné bundičky. Ak ste ešte nad nimi nemali šancu premýšľať, možno je na čase pomaly sa po nejakých pekných modeloch pozrieť, aby ste ich potom nezháňali na poslednú chvíľku. Preto vám dnes prinášame tento článok plný očarujúcich a moderných jesenných bundičiek 2010. Na ich ponuky sa pozrieme opäť do rôznych módnych spoločností, ktorými dnes budú Topshop, Mango a Orsay. Tri módne butiky, ktoré sa máličko líšia ako cenou, tak štýlom aj ponukou.


Orsay

Modely jesenných bundičiek 2010 spoločnosti Orsay sú štýlové a svojimi cenami patria medzi jedny z lacnejších variant. Ich strihy sú moderné a slušivé. Väčšinou sa jedná o užšie a kratšie strihy, aj keď aj tu zoženiete samozrejme rôzne dĺžky. Kratšie bundičky budú túto nastávajúcu jesennú sezónu opäť in. Ak si pod ne oblečiete dlhší sveter, legíny a obujete lodičky na vyššom podpätku, rozhodne budete patriť medzi módne ikony jesene. Čo sa farieb týka, modely jesenných bundičiek Orsay tu zoženiete v rôznych odtieňoch, menej i viac pestrých. Záleží teda na vás, aký štýl preferujete. Okrem elegantnejších strihov v spoločnosti Orsay môžete zakúpiť aj športovejšie bundičky, ktoré využijete napríklad aj pri príjemných jesenných prechádzkach. Spoločnosť Orsay vám má aj v tomto prípade veľa čo ponúknuť.


Mango

Temperamentná španielska spoločnosť Mango vám taktiež ponúka elegantné jesenné bundičky, ktoré vás zahrejú aj svojim štýlom. Ich prepracovanosť, celkové prevedenie a štýl môže zaručiť, že vám v šatníku vydržia dlhšie než iba jednu sezónu. Medzi jesennými bundičkami tu nájdete opäť rôzne štýly, strihy a vyberať môžete napríklad aj podľa vášho obľúbeného materiálu, ako je koženka alebo napríklad džínsovina. Rovnako pestré je aj ich farebné prevedenie. Či už máte rady pestré alebo menej pestré farby, elegantné alebo športovejšie strihy. Všetky ich môžete zohnať v butikoch spoločnosti Mango.


Topshop

Určite zaobstaráte jesennú bundičku pre chladnejšie dni i v obľúbených butikoch Topshop. Zoženiete tu bundičky tých najposlednejších trendov a štýlov, bundičky rôzne strihané aj bundičky rôznych materiálov, farieb a prevedenia. Opäť aj tu, v butikoch Topshop, sú trendom bundičky kratších strihov a skôr elegantne ležérnejšie so štipkou anglického štýlu. V jesennej, teplej bundičke Topshop budete jednoducho stopercentne na tej správnej módnej vlne a spolu s Topshop budete aj vy súčasťou rafinovanej jesennej fashion krásy.


„Zdroj“: www.orsay.de, www.mangoshop.com, www.topshop.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Lenka K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.