Pánske saká a bundy jar / leto 2011

Pánske saká a bundy jar / leto 2011

15. augusta 2011, pánske saká, pánske bundy, leto 2011, jeseň 2011

Sponzorovanej odkazy:

Terajšie počasie, ktoré sa skoro približuje tomu jesennému, prináša veľa príležitostí vytiahnuť zo skrine obľúbené saká a ľahké bundy. Ak ste ale práve zistili, že je vám sako malé a bunda vám už nepripadá tak zaujímavá ako vlani, môžete si už teraz zakúpiť nový model. Obchody sa pomaly začínajú plniť jesenným a zimným oblečením a ponuka predajcov je naozaj široká.

Športový typ

Športovo založený muž sa cíti najlepšie v ľahkej bunde športového strihu, ak to ale jeho povolanie vyžaduje, vyzerá skvele aj v saku. Strih saka by mal zdôrazňovať dokonale vypracovanú postavu, zvýrazňovať líniu pása. Vo voľných chvíľach môže zvoliť sako so športovými vzormi a jednoradovým zapínaním. Teraz sa vráťme späť k bunde, ktorá je športová, ľahká a priedušná, obľúbené sú aj kožené bundy.

Prirodzený typ

Prirodzený typ, ako už názov napovedá, miluje všetko čo je prirodzené a ležérne a nikdy sa nebude cítiť dobre v krikľavých farbách a vystuženom saku. Najradšej siahne po pohodlnom modeli jednoradového saka, môže mať aj kocky alebo iné hrubšie vzory. Menšie typy by mali voliť jednofarebné kombinácie. Prirodzený muž sa cíti dobre v prírode, preto rád volí rovnaké bundy ako športový typ, ale bunda bude vždy jednoduchá, bez akýchkoľvek ozdôb.

Klasický typ

Takmer vždy ho uvidíte v klasickom nadčasovom saku, nikdy nie extrémne modernom. Zdržanlivý je aj pri voľbe farieb a vyhýba sa veľkým vzorom. Ak už je na jeho saku vzor, ​​potom len jemný melír alebo prúžok. Vo voľnom čase si rád oblečie blúzy alebo blejzre rovného strihu a samozrejme ušité len z kvalitného materiálu.

Extravagantný typ

Tomuto mužovi sebavedomie naozaj nechýba, aj keď na seba rád upozorňuje, volí elegantné modely, avšak s nápaditými originálnymi detailmi. Jeho láska k farbám sa prejavuje na všetkých jeho outfitoch, aj keby len v doplnkoch. Do žiarivých farieb sa samozrejme oblečie, len ak to príležitosť a okolnosti dovoľujú, cíti sa v nich totiž dobre. Na formálne príležitosti by som odporučila dvojradové sako a lesklú košeľu, ktorá vhodne nahradí farby. Pretože sú extravagantní muži vyznávači najaktuálnejších trendov, bundy skoro vôbec nenosia.

Zdroj: www.bergdorfgoodman.com , www.benshermaunusa.com , www.rocawear.com, thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A.. Článok nájdete v kategórii pánske oblečenie.