Dámske kabelky leto 2011

Dámske kabelky leto 2011

10. augusta 2011, trendy kabelky, kabelky 2011, listové kabelky, cross body, klasické kabelky

Sponzorovanej odkazy:

Praktické a štýlové kabelky sú obľúbeným doplnkom mnohých žien. Správne zvolená kabelka môže rýchlo urobiť z jednoduchého outfitu atraktívny odev. V tomto prípade sa pri kúpe drahšej kabelky nemusíte cítiť previnilo, pretože táto módna investícia patrí medzi tie najchytrejšie. Vás ale určite zaujíma, aké sú trendy v kabelkách pre túto sezónu. Nahliadnite teda do nasledujúcich niekoľkých kolekcií, ktoré som pre vás vybrala.

Kolekcia jar /leto 2011 prináša mnoho zaujímavých zmien v podobe nových štýlov. Pretože módne doplnky musia korešpondovať so štýlom oblečenia, sú navrhnuté v podobnom duchu, aby doladili celkový vzhľad, bez porušenia módnych pravidiel. Kabelka je bezpochyby najvšestrannejší a najzaujímavejší módny kúsok, ktorý ukrýva všetky najdôležitejšie veci, ktoré naozaj potrebujeme.

Dobrou voľbou je známa značka

Kolekcia tých najznámejších – Fendi, Emporio Armani, Chanel, Dior, Luis Vuitton, Tommy Hilfiger, alebo Guess – ponúkajú nadčasové modely s moderným nádychom.

Potlač a vzory

Dámske kabelky leto 2011 (http://www.luxurymag.sk)

Zvieracia potlač patrí stále k horúcim trendom. Najväčším hitom sú motívy všetkých známych šeliem s farebným podkladom, ktorý na žiadnej šelme neuvidíte. Tento rok by vám nemala chýbať ani kabelka s exotickým vzorom alebo s potlačou ovocia, či kvetinová potlač. Ale pozor, kvetinových kabeliek sa nevzdávajte, ich módna vláda v oblasti doplnkov stále pokračuje.

Cross body

Dámske kabelky leto 2011 (http://www.luxurymag.sk)

Kabelky, ktoré sa nosia krížom cez telo, sú úžasné, pretože ponúkajú štýl a pohodlie. Vybrať si môžete ležérne, elegantné, hranaté alebo aj oblejšie. Osobne odporúčam menšie s retiazkou, ale samozrejme záleží na celkovom štýle, ktorý ste zvolili.

Jasné farby

Dámske kabelky leto 2011 (http://www.luxurymag.sk)

Jasné farby sú v letnom období žiadané, preto vyskúšajte neónové farby, s ktorými môžete experimentovať podľa ľubovôle. Skúste tento rok niečo neobvyklého a odvážneho, nech ste vidieť. Ponorte sa do rozprávkového sveta neónových farieb.

Listové kabelky

Dámske kabelky leto 2011 (http://www.luxurymag.sk)

Kabelku musí mať každá žena, pretože je dokonalým doplnkom koktejlových šiat. Je neuveriteľné, ako tento malý doplnok dokáže dať aj jednoduchým šatám glanc. Môžete skúsiť aj niečo neobvyklého a výrazného, ​​napríklad lístoček s volánikmi, flitrami alebo korálkami.

Klasický štýl

Dámske kabelky leto 2011 (http://www.luxurymag.sk)

Či už vyznávate akýkoľvek štýl, vždy majte vo svojom šatníku aspoň jednu klasickú kabelku bez výrazného vzoru alebo farby. Nadčasová kabelka by mala byť kvalitná a značková (ale to nie je podmienkou).

Zdroj: iStockphoto, Goodshoot / Thinkstock, www.tamsinlondon.czwww.net-a-porter.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A.. Článok nájdete v kategórii kabelky a tašky.