Dámske kabelky leto 2011

Dámske kabelky leto 2011

10. augusta 2011, trendy kabelky, kabelky 2011, listové kabelky, cross body, klasické kabelky

Sponzorovanej odkazy:

Praktické a štýlové kabelky sú obľúbeným doplnkom mnohých žien. Správne zvolená kabelka môže rýchlo urobiť z jednoduchého outfitu atraktívny odev. V tomto prípade sa pri kúpe drahšej kabelky nemusíte cítiť previnilo, pretože táto módna investícia patrí medzi tie najchytrejšie. Vás ale určite zaujíma, aké sú trendy v kabelkách pre túto sezónu. Nahliadnite teda do nasledujúcich niekoľkých kolekcií, ktoré som pre vás vybrala.

Kolekcia jar /leto 2011 prináša mnoho zaujímavých zmien v podobe nových štýlov. Pretože módne doplnky musia korešpondovať so štýlom oblečenia, sú navrhnuté v podobnom duchu, aby doladili celkový vzhľad, bez porušenia módnych pravidiel. Kabelka je bezpochyby najvšestrannejší a najzaujímavejší módny kúsok, ktorý ukrýva všetky najdôležitejšie veci, ktoré naozaj potrebujeme.

Dobrou voľbou je známa značka

Kolekcia tých najznámejších – Fendi, Emporio Armani, Chanel, Dior, Luis Vuitton, Tommy Hilfiger, alebo Guess – ponúkajú nadčasové modely s moderným nádychom.

Potlač a vzory

Zvieracia potlač patrí stále k horúcim trendom. Najväčším hitom sú motívy všetkých známych šeliem s farebným podkladom, ktorý na žiadnej šelme neuvidíte. Tento rok by vám nemala chýbať ani kabelka s exotickým vzorom alebo s potlačou ovocia, či kvetinová potlač. Ale pozor, kvetinových kabeliek sa nevzdávajte, ich módna vláda v oblasti doplnkov stále pokračuje.

Cross body

Kabelky, ktoré sa nosia krížom cez telo, sú úžasné, pretože ponúkajú štýl a pohodlie. Vybrať si môžete ležérne, elegantné, hranaté alebo aj oblejšie. Osobne odporúčam menšie s retiazkou, ale samozrejme záleží na celkovom štýle, ktorý ste zvolili.

Jasné farby

Jasné farby sú v letnom období žiadané, preto vyskúšajte neónové farby, s ktorými môžete experimentovať podľa ľubovôle. Skúste tento rok niečo neobvyklého a odvážneho, nech ste vidieť. Ponorte sa do rozprávkového sveta neónových farieb.

Listové kabelky

Kabelku musí mať každá žena, pretože je dokonalým doplnkom koktejlových šiat. Je neuveriteľné, ako tento malý doplnok dokáže dať aj jednoduchým šatám glanc. Môžete skúsiť aj niečo neobvyklého a výrazného, ​​napríklad lístoček s volánikmi, flitrami alebo korálkami.

Klasický štýl

Či už vyznávate akýkoľvek štýl, vždy majte vo svojom šatníku aspoň jednu klasickú kabelku bez výrazného vzoru alebo farby. Nadčasová kabelka by mala byť kvalitná a značková (ale to nie je podmienkou).

Zdroj: iStockphoto, Goodshoot / Thinkstock, www.tamsinlondon.czwww.net-a-porter.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A.. Článok nájdete v kategórii kabelky a tašky.