H & M kolekcia jeseň / zima 2011

H & M kolekcia jeseň / zima 2011

23. augusta 2011, H & M, H & M oblečenie, H & M jeseň 2011, H & M kolekcia jeseň 2011, H & M kolekcia jeseň / zima 2011

Sponzorovanej odkazy:

Leto sa prehuplo do svojej druhej polovice a módne značky nám začali smelo ukazovať prvé kúsky zo svojich jesenných kolekcií. Jednou z nich je aj obľúbená švédska značka H & M. Look book pre obdobie jeseň-zima 2011 bol k videniu už v júni, a aj na stránkach LuxuryMagu ste ho mohli zaregistrovať. Ohlasy na neho boli chladné podobne ako tohtoročné leto, ale reklamnú kampaň a ďalšie photo Shoots pre stránky, katalóg či e-shop ukázali, že sa v kolekcii vyskytujú aj veľmi pekné kúsky.

Z toho čo môžeme teraz vidieť na stránkach H & M, sa zdá, že dizajnéri tejto švédskej značky vidia tohtoročnú jeseň v romantickom retro nádychu. Modelky H & M v tohtoročných fotografických materiáloch vyzerajú ako Marta Kubišová v 60. rokoch a táto slávna dekáda ovplyvňuje aj celú kolekciu, ktorá sa nesie v príjemných zemitých tónoch, ako je karamelovo hnedá, červenohnedá, korálová, béžová, temne modrá, čierna či púdrovo ružová. Kolekcia je plná krásne jemnučkých cardiganov a dlhých svetrov, perfektne strihaných sák a kabátov, či krátkych šiat a sukienok, ku ktorým sa budú nosiť pančuchy v zemitých tónoch a vysoké jednoduché čižmy. Čistý anglický štýl s maximálnou dávkou ženskosti.

Časť kolekcie na jeseň 2011 je ovplyvnená tzv.bohémskym štýlom, ktorý je však len veľmi nenútený a dopĺňa inak veľmi elegantný, ale uvoľnený vzhľad. Dlhé svetre a voľné tuniky v kombinácii s úzkymi džínsami sú doplnené o etno doplnky, široké opasky a pod

Jesenno-zimnú reklamnú kampaň pre H & M nafotila modelka Sasha Pivovarova a je to už jej niekoľká spolupráca s touto značkou. Fotky sú hravé a veselé, ale myslím, že Sasha je na nich to najkrajšie. Niektoré kusy vyzerajú aj celkom pekne, ale obávam sa materiálu. Ten ma totiž v H & M skoro vždy sklame. Avšak presvedčiť sa o tom môžete samy, kolekcia jeseň je už pomaly ale isto odhaľovaná i v našich obchodoch.

Zdroj: www.hm.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Beáta B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a značky a značkové oblečenie.