Trendy topy a tielka na leto 2011

Trendy topy a tielka na leto 2011

12. augusta 2011, top, tielko, leto 2011, tričká

Sponzorovanej odkazy:

Leto okrem našich tiel bohužiaľ odhalí aj naše nedostatky, ktoré sa ale dajú pri troche šikovnosti skryť. Bohaté riasenie na tielku napríklad opticky zväčší menšie poprsie, dlhší top zakryje väčší zadoček a navyše predĺži malú postavu a zaujímavá potlač či obrázok zase odvedie pozornosť od silnejších paží. S topmitielkami sa dá skrátka vyhrať tak, aby sme vyzerali dokonale. Naviac majú tú výhodu, že je ich všade plno a výber je takmer nepreberný. My sa dnes pozrieme, aké topy ponúkajú známe a obľúbené značky H & M, Orsay, Lindex a Zara.

Jednoduché H & M

Jednofarebných tielok a tričiek nie je v našom šatníku nikdy dosť, a tak sa na ne tento rok značka H & M zamerala. Nosiť ich môžete skoro ku všetkému, a to aj po niekoľko sezón. Okrem toho sa dajú skvele využiť k veľkému letnému trendu – color blocking. Ako to funguje? Vyberte si tielko v zaujímavej a pestrej farbe k tomu rovnako pestrú sukňu, do ktorej top zastrčíte. Úžasne vyzerá napríklad sýto ružová a citrónovo žltá, alebo fialová s oranžovou.

Exotika v Orsay

V štýle tielok a topov z kolekcie Orsay je jasne viditeľná inšpirácia Afrikou. Safari farby, korálkové a tribal zdobenie – to všetko vyzerá perfektne napríklad v kombinácii so vzorovanými nohavicami alebo pestrou sukňou. Orsay ale vždy bola a je veľmi ženskou značkou a tak tu nechýbajú topy s romantickými prvkami ako riasenie, čipka či zdobené rukávy.

Lindex pre každého

Ponuka značky Lindex je veľmi rôznorodá – bodky, volány, jednoduché a voľné tielka s gombíkmi alebo disco top s flitrami, to všetko zaručuje, že v týchto obchodoch sa oblečiete pre mnoho príležitostí.

Pruhovaná Zara

Kolekcia značky Zara je plná pestrých prúžkov nielen v námorníckom štýle, ale tiež sa tu vo veľkej miere objavujú už spomínané tielka s najrôznejšími potlačmi a obrázkami. Veľmi obľúbené sú nielen nápisy, ale aj fotografie dievčat, či už tých slávnych, alebo úplne neznámych.

Teraz je pre nákup tielok a topov najlepší čas, zľavy prebiehajú snáď vo všetkých obchodoch a tak ich zakúpite naozaj za pár korún.

Zdroje: www.orsay.com , www.lindex.com , www.zara.comwww.hm.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.