Pánske žabky / Skvelá letná obuv pre pánov

Pánske žabky / Skvelá letná obuv pre pánov

16. augusta 2011, pánske žabky, pánske flip-flopy, letná obuv, obuv k moru

Sponzorovanej odkazy:

Pánske žabky sú veľmi populárne, pretože sú vhodné ako na kúpalisko, tak i k moru, niektoré modely dokonca aj do mesta. Najviac ich oceníte v sparných letných dňoch, pretože sú ľahké a vzdušné, takže ich na nohách skoro necítite.

V letných žabkách je však celá noha odhalená, preto je potrebné, aby bola aspoň trochu opálená. Hlavne si nezabudnite urobiť pedikúru alebo aspoň ostrihať nechty. Nikdy si nenechajte nahovoriť, že muž, ktorý sa o seba stará je metrosexuál alebo dokonca homosexuál. O svoj zovňajšok by sa mal starať každý muž.

Nech padnú ako uliate

Žabky si nekupujte príliš veľké, aby neplieskali o chodník, ale ani príliš malé, aby ste si neukopli palec alebo neodreli pätu o hranu topánok. Pretože majú žabky veľmi tenkú podrážku dajú sa nosiť len jedno leto, ďalšiu sezónu by vám nohu ničili. Investujte do kvalitnej obuvi!

Aj napriek tomu, že sú žabky len jednosezónnou záležitosťou, nemali by ste na nich šetriť. Mali by mať klenbu a noha by z nich nemala vychádzať do strán, aby ste si klenbu nenamáhali. Ďalej je tiež dôležitý materiál a prevedenie pásku, ktorý sa nesmie zarezávať medzi prstami. Najvhodnejší materiál pásku je koža, ktorá je jemná a medzi prstami netvorí pľuzgiere.

Žabky nenoste …

… do práce

Žabky sa v žiadnom prípade nehodia do kancelárie, jedná sa o voľnočasovú obuv, preto sa najviac hodia na relax pri vode.

… na dlhé prechádzky

Žabky nie sú vhodné na dlhé chodenie, pretože neposkytujú nohe prakticky žiadnu oporu a navyše si môžete vytvoriť odreninu od pásku medzi prstami.

Reef

V dnešnej dobe majú aj muži veľký výber žabiek. Napríklad surferská značka Tref ponúka nepreberné množstvo zaujímavých modelov. Plážová obuv Reef je navrhnutá v športovom štýle a preto aj materiál, z ktorého je vyrobená je pevný a na nosenie pohodlný. Tohtoročná kolekcia je plná farieb a žabiek neobvyklých materiálov, ako je koža alebo semiš. Ako som sa už zmienila, ide o surfársku značku, z toho dôvodu je obuv vodeodolná a tiež pláva na hladine, to ocenia hlavne surferi, vás ostatných možno zaujme zaujímavá „vychytávka“ v podobe otvárača na fľaše v podrážke.

Zdroj: www.coreshop.cz , www.polyvore.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.