Kotníková obuv Nike - to pravé a štýlové pre Vaše nôžky

Kotníková obuv Nike - to pravé a štýlové pre Vaše nôžky

29. októbra 2010, Nike, Členková obuv, tenisky, pre ženy, pre mužov, topánky Nike, členkové topánky, členkové topánky nike

Sponzorovanej odkazy:

Myslím, že americkú spoločnosť Nike, ktorá vyrába najmä športové oblečenie, nie je potrebné predstavovať. Len v skratke si môžeme pripomenúť, že bola založená v roku 1964 atlétom Philipom Knightom a jeho trénerom Billom Bowermanom. V tejto spoločnosti je možné nakúpiť veľa športového oblečenia, módnych doplnkov, ale aj športového náčinia. Dnes sa však pozrieme výlučne na jeden módny doplnok, ktorý sa vám, ak ste teda skôr športovejší typ alebo sa rady športovo obliekate a obúvate aspoň niekedy môže hodiť už do tohto počasia, kedy je na nejaké letné žabky už celkom zima. Pozrieme sa na štýlovú kotníkovú Nike obuv, ktorá je teraz obľúbená takmer u všetkých, bez rozdielu veku alebo pohlavia. Preto si ukážeme športovú kotníkovú obuv Nike ako pre mužov, tak aj pre ženy. Hocikedy sa však stane, že v obchodoch či butikoch narazíte na tenisky Nike a ich dámske a pánske modely sa od seba nijako odlišovať nebudú. Ak teda chcete s partnerom ladiť, prečo neladiť práve rovnakou kotníkovou obuvou Nike?


Nike pre ženy

Začneme dámskou kotníkovou obuvou Nike. Medzi modelmi si môžete vybrať z nespočetne mnohých variácií farieb, materiálov, ale samozrejme aj štýlov. Ak ste milovníčkou ružovej alebo nejakých iných, typicky dievčenských farieb, obuv spoločnosti Nike vás iste nesmierne poteší. Nájdete tu totiž niekoľko modelov, ktoré sú vyslovene dievčenské alebo dámske. Opomenúť však nemôžeme ani kotníkovú obuv Nike, ktorá sa pýši farbami neurálnymi či štýlom, že vyzerajú takmer ako pánske. Medzi také môžu patriť napríklad čierne tenisky s bielym logom Nike alebo tiež tenisky nevýraznej šedej farby. Tie sa vám budú hodiť k outfitom čiernej farby.


Nike pre mužov

Kotníkové tenisky Nike však nie sú určené len a len pre ženy. Aj muži ich nosia s veľkou obľubou. Budete sa možno čudovať, ale aj medzi mužskými modelmi členkovej obuvi nájdete plno výrazne pestrých a farebných modelov. A nielen to. Svojmu partnerovi urobíte zaiste radosť, ak mu kúpite tenisky s jeho obľúbeným futbalovým klubom. Na výber máte z mnohých možností. Niektorými z nich sú nižšie uvedené kluby, ako je Arsenal, Brasil alebo FCB. Uvidíte, ako takým darčekom svojho partnera potešíte. Navyše vám a ani vášmu partnerovi v takej vyššej a zatvorenej členkovej obuvi Nike nebudú mrznúť nohy. Takúto obuv využijete v nasledujúcich mesiacoch nespočetnekrát, a tak by bola škoda si jeden z podobných párov nekúpiť už hoci teraz hneď. Nastáva totiž najvyšší čas nákupu jesenného oblečenia i módnych doplnkov, medzi ktoré patrí aj kotníková obuv. A taká štýlová a kvalitná obuv ako je tá od spoločnosti Nike, sa oplatí najviac. Jednak veľmi štýlovo vyzerá a určite aj niečo vydrží.

Kotníkové aj iné topánky Nike môžete nakúpiť na www.queens.cz.


„Zdroj“: www.nike.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Lenka K.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.