Lindex plavky 2011

Lindex plavky 2011

18. augusta 2011, dámske plavky, dámske plavky 2011, bikiny, plavky leto 2011, trendy plavky, Lindex, kolekcia 2011

Sponzorovanej odkazy:

Tohtoročná kolekcia plaviek Lindex je ladená v minimalistickom duchu, v jednoduchom štýle a farbách, nájdete tu ale aj asymetrické strihy a farebné bloky. Inšpiráciu poskytli aj 50. roky, ktoré sa tento rok premietli aj do kolekcie šiat, a to v podobe výrazných vzorov a farieb, akými sú tyrkysová, zelená a červená. Samozrejme tu nesmú chýbať ani exotické vzory v odtieňoch fuchsiovej, medenej a ostro žltej, ktoré k tohtoročnému letu neodmysliteľne patria.

Dokonalé strihy a skvelé kombinácie štýlov umožnia veľký výber úplne každému. Na svoje si tu prídete určite aj vy, v kolekcii sa objavujú podprsenky typu bardotka, trojuholníkové podprsenky, ale taktiež klasické bikiny alebo aj nohavičkové plavky.

Čierna a biela

Čierna a biela farba patria medzi klasické a univerzálne farby a vďaka tomu ich môžete kombinovať s ďalšími dielmi plaviek. Pri čiernych plavkách sa nemáte čoho báť, ale pri tých bielych si dajte pozor, aby látka nepresvitala. Ak sa bojíte, že je čierna farba nudná, vyberte si plavky, ktoré sú zaujímavé strihovo, či štýlovo.

Farby vládnu letu

V obchode Lindex si môžete kúpiť horný a spodný diel plaviek zvlášť, a to je obrovská výhoda. Môžete tak kombinovať rôzne vzory, farby a vytvárať tak jedinečný plavkový outfit. Dokonalá je kombinácia fialovej a žltej alebo pruhovaný vrchný diel a červený spodný diel plaviek, jednoducho vám tak vznikne trendy námornícky štýl.

Kvety a žiadna ramienka

Ak ste si zamilovali kvety na šatách, nemusíte sa ich vzdávať ani na plavkách. Romantický vzor z vás urobí éterickú vílu. Máte dokonca možnosť spojiť dva trendy do jedného – kvetinový vzor a vynechanie ramienok. Podprsenka je výborne tvarovaná a tak dáva vyniknúť tvaru poprsia. Iste si ich hneď zamilujete, pretože sa tiež zbavíte opálených ramienok na vašich pleciach.

Zvieracie vzory

Divoké zvieracie vzory padnú naozajstným dračiciam. Bronzový odtieň leopardieho vzoru si môžu dovoliť ženy so svetlejším odtieňom pleti, naopak svetlé zebrie vzory dajú vyniknúť skôr pleti opálenej.

Zdroj: www.lindex.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A.. Článok nájdete v kategórii plavky.