Letné topánky na podpätku

Letné topánky na podpätku

17. augusta 2011, letné topánky, letné topánky na podpätku, sandálky, podpätky, topánky na podpätku 2011, sandálky na platforme, sandálky na podpätku

Sponzorovanej odkazy:

Vonku je horúco a my na sebe túžime mať čo najmenej oblečenia, to isté platí aj pre letné topánky, ktoré by mali byť čo najviac otvorené. Okrem toho by nás tiež mali vyniesť až do nebies, a toho docielime pomocou vysokých podpätkov alebo platformy, ktoré sú tento rok veľmi aktuálne.

Sandále na platforme

Sandálky na platforme ale nie sú v žiadnom prípade nudnou záležitosťou. Oproti predošlým rokom ovplývajú čipkou, kvetinovým alebo čerešňovým vzorom. Návrhári pre nás tento rok pripravili extrémnu výšku a širokú škálu farieb, stačí si len vybrať ten správny typ, ktorý zodpovedá vášmu osobnému štýlu.

Vedľa svojej praktickosti a všestrannosti hrá platforma ďalšiu dôležitú úlohu, a to estetickú – vyzeráte štíhlejšie a vyššie. Ďalej je to elegantná voľba pre doplnenie letného oblečenia, ako sú šaty, overaly, džínsové košele a zvonové nohavice.

Kvetinová potlač, prúžky alebo zdobenie flitrami sa nepoužíva len na oblečenie, ale aj na letné topánky na podpätku alebo platforme. Ak ste však zvolili pestrejšiu platformu, odevy vyberajte v mäkkých teplých farbách, aby došlo k vyrovnaniu celkového vzhľadu.

Sandále s platformou nie sú určené len na bežné denné nosenie, ale ak sú vyrobené zo saténu alebo doplnené krajkou môžu sa využiť aj na večerné udalosti. Pre sofistikovaný vzhľad sú vhodné jemné materiály a púdrové farby. Najlepším riešením je mäkká tkanina, ktorá vhodne dopĺňa letný outfit.

Infinity shoes – topánky s platformou 2011

Sandále na vysokom podpätku

Letné sandálky na podpätku sú ďalšiou elegantnou voľbou zvýrazňujúcou ženskú krásu v letnom období. Dajú sa nosiť počas dňa a veľmi vhodné sú aj na večerné akcie s priateľmi.

Vysoké podpätky vyrysujú lýtko, a preto sa hodia ku capri nohaviciam. Pozor na členkový pásik, rozširuje a skracuje nohy. Sandále s vysokým opätkom sú samy o sebe veľmi výrazným doplnkom, z toho dôvodu nekonzumujte prehnané zdobenie. Vhodné sú neutrálne farby – čierna alebo bronzová, dá sa s nimi dobre kombinovať outfit.

Ak sa chystáte na nákup alebo dlhšiu prechádzku, radšej vymeňte vysoký podpätok za plochú podrážku. Pre zamedzenie vulgárneho vzhľadu sa vyhnite spojeniu vysokých podpätkov s mini sukňou.

Baby phat – topánky na podpätku 2011

Zdroj: www.babyphat.com, www.infinityshoes.com, iStockphoto, thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.