Dámske plavky leto 2011

Dámske plavky leto 2011

25. augusta 2011, plavky, leto 2011

Sponzorovanej odkazy:

Móda hrá v živote ľudí veľmi dôležitú úlohu, z toho dôvodu sa starajú aj o to, v akom modeli sa ukážu na pláži, na kúpalisku alebo tiež pri rybníku. Vzhľadom k tomu, že predaj letnej kolekcie plaviek je už v plnom prúde, môžete si vybrať tie pravé trendy plavky pre vás. Ďalšou skvelou správou je tiež to, že sa obchody už pripravujú na zimnú sezónu, a preto plavky už teraz vypredávajú s veľkou zľavou.

Plavky, ktoré si vyberiete, by mali vyhovovať nielen aktuálnym trendom, ale hlavne aj vášmu typu osobnosti, len tak sa budete cítiť sebavedomo, ako vo „vlastnej koži“. Je to aj z toho dôvodu, že každý človek je iný, má odlišné telesné proporcie a preferuje iný štýl.

Štýl

Vintage štýl pre návrhárov veľkým zdrojom inšpirácie. Plavky odhaľujú oveľa viac kože, sú štýlové a veľmi sexy. Ak zvolíte plavky s opaskom alebo volánikmi, v žiadnom prípade neurobíte chybu. Roztomilé sú aj nevšedné potlače, v originalite sa medze nekladú.

Modernizmus

Keď už hovoríme o originalite, trochu modernizmu nikdy neuškodí, a to platí aj u plaviek. Vyberte si tento rok o niečo odvážnejší model než inokedy. Ale pozor – určené len pre tých, čo sa radi ukazujú, získate tým veľkú pozornosť! Vystriedajte obyčajné plavky za háčkované, s hlbokým výstrihom až k pupku alebo bez ramienok. Je predsa leto, tak odhaľte svoje telo o niečo viac.

Hrušky

Vy môžete zvoliť ako jednodielne, tak dvojdielne plavky. Zamerajte sa ale na spodný diel plaviek, tu by mal byť čo najväčší výkroj, aby sa nohy čo najviac predĺžili a vyvážila sa tak silueta tela. Vyberajte jednoduché a tmavé farby spodného dielu, horný diel môže byť o niečo svetlejší. Snažte sa priviesť pozornosť na hornú časť pomocou vzorov, farieb alebo doplnkov.

Jablká

Väčšie bruško vhodne schováte do tmavších jednodielnych plaviek bez vzorov a zdobenia. Dovoliť si samozrejme môžete aj dvojdielne plavky, spodný diel by mal mať vyšší pás, aby sa bruško aspoň čiastočne schovalo. Naopak by sa mali vyzdvihnúť prednosti v hornej časti tela, tu teda môže použiť zaujímavé vzory a zdobenia.

Bujné alebo malé poprsie

Ak máte veľké poprsie, snažte sa nosiť pevné podprsenky, ktoré vaše prsia udržia a pekne vytvarujú. Najlepšie sú plavky s „ohlávkou“ alebo podprsenkové strihy s kosticami. Naopak ženy s malým poprsím by mali docieliť objemu pomoc vzorov, volánikov a push up podprsenky.

Zdroj: www.luxusnipradlo.cz , thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A. Článok nájdete v kategórii plavky.