Tipy na darčeky pre ňu aj pre neho nielen na Valentína!

Tipy na darčeky pre ňu aj pre neho nielen na Valentína!

2. februára 2022, Valentín, tipy na darčeky, darček pre ňu, darček pre neho

Sponzorovanej odkazy:

V Česku stále obľúbenejší sviatok zamilovaných – sv. Valentína , oslávime opäť 14. februára . Už máte vybraný ten pravý romantický darček?

Toaletná voda Signorina in Fiore

Aj v prípade, že sviatok svätého Valentína neslávite, pripravili sme pre Vás tipy na darčeky vhodné na vyjadrenie romantického gesta pri akejkoľvek príležitosti. Na inšpiráciu sme navštívili najnavštevovanejšie pražské outletové centrum Fashion Arena Prague Outlet.

Manžetové gombíky Swarovski

Čo si vybrať?

Zvodná vôňa, luxusná kozmetika, šampanské, čokoláda a predovšetkým šperky. To je zlatá klasika medzi tipmi na romantické darčeky pre ženy. Zabudnite na praktické darčeky, ktoré nemajú pre mnoho žien s vyjadrením lásky nič spoločné. Preto popustite uzdu fantázie a vyberajte tentoraz na základe trochu iných kritérií, než ste bežne zvyknutí. Čím vyššie je daný predmet na stupnici romantickosti, tým lepšie.

Pralinky Hochfein

Bublinky či sladké mámenie…

Ak ste sa rozhodli pre luxusné bublinky, doplňte ich napríklad kvalitnou čokoládou, alebo k lahodnému nektáru rovno pridajte krištáľové poháre. Zvuk ručne brúseného krištáľu dodá každému prípitku slávnostný punc. Pri výbere kozmetiky sa nehanbite nechať si poradiť od personálu obchodu a to isté platí aj pri rozhodovaní o vhodnom parfume. Čo sa týka voľby šperku, tam sa v prípade pochybností môžete obrátiť na kamarátku vašej partnerky. Tá často dobre pozná vkus aj preferencie vašej milovanej a môže pomôcť s výberom.

Pánsky opasok Trussardi

Tipy pre ňu

  • Pralinky Hochfein, obchod Lindt, Fashion Arena Prague Outlet, pôvodná cena 7,90 €, outletová cena 6,90 €
  • Súprava rúžov s kabelkou Estée Lauder, obchod The Cosmetics Company Store, Fashion Arena Prague Outlet, pôvodná cena 125 €, outletová cena 80 €
  • Toaletná voda Signorina in Fiore, obchod Luxury Zone, Fashion Arena Prague Outlet, pôvodná cena 99 €, outletová cena 69 €

Súprava rúžov s kabelkou Estée Lauder

Tipy pre neho

  • Pánsky opasok Trussardi, obchod Trussardi, Fashion Arena Prague Outlet, pôvodná cena 72 €, outletová cena 48 €.
  • Pánske traky Jerem, obchod Jerem, Fashion Arena Prague Outlet, pôvodná cena 49,99 €, outletová cena 29,99 €
  • Manžetové gombíky Swarovski, obchod Swarovski, Fashion Arena Prague Outlet, pôvodná cena 79 €, outletová cena 59 €

Správna atmosféra je podstatná

Nech už ste vybrali akúkoľvek variantu z vyššie uvedeného, nezabudnite na to najdôležitejšie – na atmosféru. Kúzelný večer môže začínať dobrou večerou pri sviečkach, ale aj trebárs divadelným predstavením. To najdrahšie, čo môžeme dať našim blízkym, sú totiž krásne spomienky na spoločne strávené okamihy. A aj keď je Valentín do roka iba raz, čas na lásku sa neriadi dátumom v kalendári.

Pánske traky Jerom

Zdroj foto: FAPO

Zdroj info: Martin Šemík – Surikata PR

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii doplnky, ostatné a šperky a hodinky.