Ťuky, ťuk: Valentín je za dverami!

Ťuky, ťuk: Valentín je za dverami!

30. januára 2022, Valentín, šperky, Pandora, Valentínska kolekcia Pandora, Valentínska kolekcia

Sponzorovanej odkazy:

Valentín je sviatok zamilovaných . Nie je teda nič krajšie, než obdarovať svoju milovanú, alebo milovaného šperkom, ktorý vydrží „na veky“. Značka Pandora to vie, a tak pripravila pre všetkých láskyplných ľudí kampaň a limitovanú valentínsku kolekciu.

Nová valentínska kolekcia Pandora tento rok predstavuje drobné prejavy lásky pre extra okamihy všedného života, ktoré navždy zostávajú tými najcennejšími. Sú to prejavy špeciálnej pozornosti, ktoré nežne oznamujú lásku aj význam vzťahu.

Význam lásky

Oslava lásky patrí ako každoročne na svätého Valentína, ktorým je 14. február. Umožňuje oslavovať lásku vo všetkých jej podobách a ukázať tým, ktorí sú pre nás dôležití, ako veľmi nám na nich záleží.

Náročná doba – jemný čin

V tejto náročnej dobe sú to práve tie drobné prejavy lásky, vďaka ktorým sa cítime najviac cenení a ktorých pripomienku chceme mať stále pri sebe. Spoločnosť Pandora na oslavu týchto drobných prejavov lásky navrhla oddeliteľný visiaci prívesok Zámok a kľúč, ktorého dizajn umožňuje zachytiť naše najkrajšie spomienky, ktoré si potom v tejto podobe všade nosíme so sebou.

Visiaci zámok

Nový dizajn je novou interpretáciou visiaceho zámku ako symbolu večnej lásky. Uzamknete ho kľúčom, ktorý darujete tomu, koho milujete. Zámok, ponúkaný v striebre, v unikátnej zmesi kovov pozlátený 14k zlatom, alebo v unikátnej zmesi kovov pozlátený 14k ružovým zlatom.

Je výnimočný hybrid medzi príveskom, visiacim príveskom a klipom a pripája sa k novému motívu voľne štylizovanej kresby srdca so svojim poslaním osláviť lásku vo všetkých jej podobách a všade na svete.

Filippo Ficarelli a Francesco Terzo , kreatívne dvojice stojace za designami značky Pandora, k tomu uviedli: „Nový oddeliteľný visiaci prívesok Zámok a kľúč zdôrazňuje putá vzťahov a symbolizuje uzamknutie vzácnych spomienok na lásku, ktoré si potom nosíte v tomto prívesku stále pri sebe.“

Pre každý drobný prejav lásky, pre každý príbeh zamilovaného páru ponúka Pandora skvelý šperk, ktorý uchová vzácne okamihy, aby ich bolo možné kedykoľvek oslavovať.

Zdroj foto: Pandora

Zdroj info: Karolína Dobiášová – BB media consulting, sr o.

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii šperky a hodinky.