Oslávte príchod čínskeho roka s kolekciou Montblanc!

Oslávte príchod čínskeho roka s kolekciou Montblanc!

18. januára 2022, čínsky rok tigra, doplnky, kabelky, pánske, dámske, Montblanc

Sponzorovanej odkazy:

Luxusná značka Montblanc začína nový lunárny rok čínskeho kalendára špeciálnou kapsulovou kolekciou Meisterstück Selection Rouge et Noir , týkajúcou sa kožených doplnkov . Kolekciu definujú zvieracie vzory a špeciálne interpretácie ikonického emblému Montblanc.

Pri príležitosti čínskeho roku spojil Montblanc nadčasovú eleganciu signatúrnych kožených doplnkov z línie Meisterstück s odvážnym animálnym motívom inšpirovaným znamením tigra, ktorý tento rok preberá pomyselné žezlo zverokruhu.

Meisterstück Selection Rouge et Noir

Kolekcia zahŕňa doplnky menšieho a stredného formátu vyznačujúce sa – ako napovedá samotný názov – jemnými červenými detailmi symbolizujúcimi šťastie a novým poňatím emblému Montblanc v čiernej farbe.

Pomenovanie Meisterstück Selection Rouge et Noir odkazuje na jednu z prvých kolekcií, ktorú v rokoch 1906 až 1907 vytvorila mladá progresívna spoločnosť Simplo Filler Pen Company, ktorá sa neskôr preslávila pod názvom Montblanc.

Rouge et Noir

Písacie potreby Rouge et Noir vyrobené z čiernej tvrdej gumy a opatrené červeno zakončeným viečkom niesli francúzsky názov evokujúci elegantný životný štýl a zároveň referujúci ku klasickej farebnej kombinácii na rulete. Táto efektná vizuálna metafora bola vo svojej dobe často využívaná na reklamné účely a tiež na prezentáciu doplnkov v obchodoch.

Kapsule kolekcie

Nová kolekcia Meisterstück Selection Rouge et Noir, charakterizovaná červeným lemovaním kontrastujúcim s celočiernym dizajnom, tak vzdáva hold dedičstvu domu Montblanc.

Animal vzory

Zatiaľ čo bohatý odkaz Montblanc ovplyvnil názov a remeselné spracovanie kolekcie Meisterstück Selection Rouge et Noir, jej design bol koncipovaný pre kreatívnych a avantgardných užívateľov. Tigria potlač aplikovaná na kožu dopĺňa čierna retiazka umocňujúca už tak výrazný vzhľad. Tvar koženého pútka na zipsoch zase pripomína hrot plniacich pier Montblanc ako priekopníka kultúry písania.

Luxusne funkčné a praktické

Funkčnosť každého kusu odráža dynamický a kreatívny životný štýl svojho majiteľa. Puzdro Portrait Case a messenger Mini Reporter predstavujú ideálnych spoločníkov na každý deň a štýlovú alternatívu k tradičnejším formátom tašiek v kompaktnej veľkosti. Sling Bag a Chest Bag s praktickou vonkajšou priehradkou potom reprezentujú športový a ležérny vzhľad a nosia sa cez jedno rameno, alebo cez telo. Ladiace malé kožené doplnky zahŕňajú peňaženku na šesť kreditných kariet, puzdro na kľúče a kľúčenku.

Rad Meisterstück Selection Rouge et Noir je k dispozícii od januára 2022 vo vybraných butikoch Montblanc a tiež online . Pre viac informácií navštívte Montbanc.com .

Zdroj foto a info: Alice Titzová- 2media.cz

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii doplnky, módni návrhári a značky a značkové oblečenie.