Kapsulová kolekcia Curly Shearling v znamení tepla, módy a pohodlia

Kapsulová kolekcia Curly Shearling v znamení tepla, módy a pohodlia

9. januára 2022, CCC, kapsulová kolekcia, kolekcia Curly Shearling, Jenny Fairy

Sponzorovanej odkazy:

Kapsulová kolekcia Curly Shearling od Jenny Fairy je plná topánok, kabeliek a čiapok s prvkami umelej kožušiny. Vysoké topánky odkazujú na pohodlný športový štýl apres ski , ale všetky kabelky a shopperky vám poslúžia rovnako v ski stredisku, alebo v uliciach mesta.

Doplnky kolekcie Gino Rossi zima 2021/2022 sa nesú vo farbách antarcitu, čokolády, karamelu. Do popredia sa dostávajú prírodné materiály a napospol nenápadné a neutrálne detaily. Inšpirované sú majstrami minimalizmu 90. rokov: Calvina Kleina, Helmuta Langa, alebo Donny Karan.

Bolo nebolo – kožuchy vládli svetu

Kožušina kožuch je opäť na výslní ako v 70. rokoch. Kožuch bol tiež obľúbeným doplnkom looku hippies. A tiež v 90. rokoch sa kožuchy vrátili, tentoraz v štýle grunge, v kombinácii s džínsami a flanelkami. A dnes sa často objavujú kožušinové kúsky v luxusnej verzii.

A vracia sa nielen ako kabát, vesta či bunda, ale aj ako doplnky či prvky na oblečení. Baránkový kožúšok je jednoducho v akejkoľvek podobe dokonalou voľbou pre zimné dni. Je krásne hebký, mäkký, hrejivý a pohodlný. A zahreje vás aj v tých najväčších mrazoch.

Kapsula Curly Shearling od Jenny Fairy

V kapsulovej kolekcii Curly Shearling od Jenny Fairy má kožuch z ovčej kože stretrovo športový dizajn a vzhľad. Tiež tu svietia dva modely topánok, dva strihy kabeliek a šiltovka. Členkové topánky s plochou podrážkou môžete mať v čiernej, bielej, alebo karamelovej farbe. Naopak šnurovacie topánky (farmárskeho strihu) zase v hnedej a čiernej farbe.

Kombinujte a vrstvite

Jednotlivé štýly môžete krásne prepojiť a kombinovať. Hodia sa krásne k pleteným teplákovým súpravám, rovnako ako k džínsom, alebo napríklad ku koženým nohaviciam. A na zimnom výlete sa skvele uplatnia aj k páperovej bunde, alebo s vlneným kabátom.

Kožucho-kabelky

Doplnením celej kolekcie a vášho looku môžu byť kabelky lemované kožuchom. Nemala by vám uniknúť objemná XL shopperka, ktorá uschová vo svojich útrobách všetko potrebné aj niečo navyše. V ponuke je v bielej a v karamelovej farbe. Podobne je na tom aj menšia športová crossbody kabelka v bielej, čiernej, alebo karamelovej farbe. Crossku môžete premeniť z praktického denného doplnku na ideálnu večernú kabelku. Stačí vyladiť v looku kožuch s kožou, hodvábom a zamatom a voi la máme exkluzívny model.

Šiltovky

Pomyselnou čerešničkou na torte sú šiltovky, ktoré odvážne kombinujú športový strih s elegantným zakončením. Skrátka s kapsulovou kolekciou Curly Shearling nie je zima vôbec zlá.

Kde kúsky zoženiete?

Kapsuľovú kolekciu Jenny Fairy Curly Shearling nájdete vo vybraných predajniach CCC, na ccc.eu a v mobilnej aplikácii.

Videoupútavka ku kolekcii na Youtube

Zdroj foto: CCC

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, doplnky, módni návrhári a značky a značkové oblečenie.