Circlle Power Shadow: Minimalizmus pre pohyb

Circlle Power Shadow: Minimalizmus pre pohyb

6. januára 2022, nová farba, Circlle Power Shadow, kolekcia Power

Sponzorovanej odkazy:

Lokálna, udržateľná, a predovšetkým etická značka Circlle predstavuje v kolekcii Power novú farbu s názvom Shadow , ktorá vás presvedčí, že športové oblečenie nemusíte nosiť iba do gymu.

Nová farba Shadow v tmavo sivých tónoch z kolekcie Power je postavená na technológii výroby unikátneho 100% regenerovaného materiálu ECONYL®, takže produkty sú vysoko pevné a vhodné aj na náročné silové cvičenia. Aj napriek vysokej kompresii sú produkty z inovatívneho materiálu stále mäkké a priedušné a poskytujú spoľahlivú oporu pri namáhavom silovom cvičení.

V novej minimalistickej sivej prichádza bestseller

  • legíny s vysokým pásom Lunge
  • legíny vykrojené Rebecca
  • klasická podprsenka Luna
  • univerzálny top Briana

Produkty v tmavo sivej sa skvele hodia nielen na cvičenie, ale ako súčasť štýlových a nadčasových outfitov do mesta.

Kde sú k dispozícii? Populárne kúsky v novej farbe sú k dispozícii od 10.12. 2021 na webových stránkach Circlle .

„Farba Shadow prirodzene doplnila náš sortiment predovšetkým minimalistických a nadčasových kúskov. Vďaka tomu je Circlle ešte udržateľnejšia, pretože všetky naše farby a kúsky sa k sebe skvele hodia. Môžete ich neustále kombinovať.” hovorí zakladateľka Natália Kratsmar-Šmogrovičová .

Krok k udržateľnosti

Urobte krok s ohľadom na našu planétu a kúpte si kúsky Circlle. Voľba značky Circlle je začiatok cesty, ako sa cez etickú výrobu z recyklovaných materiálov postaviť problémom spojených so znečistenými oceánmi a vykorisťovaním pracovníkov módnych gigantov.

Noste oblečenie, na ktoré môžete byť naozaj hrdí!

Zdroj info: Anna Fenclová

Zdroj foto: Circle

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, spodná bielizeň a značky a značkové oblečenie.