Kvalitné a funkčné pánske sandále!

Kvalitné a funkčné pánske sandále!

3. augusta 2011, Keen Kanyon, sandále, letná obuv, outdoor, športová obuv, Nike, Adidas, Hi-tec, Reebok, Timberland, Dockers, Teva

Sponzorovanej odkazy:

Veľmi pekné sandále sú snáď tou najobľúbenejšie obuvou pre pánov v tomto letnom období. Páni si v obchode nepotrpia na dlhé vyberanie a nekonečné skúšanie topánok, a preto sú pre nich sandále najideálnejšie, pretože si stačí len vybrať farbu či strih a je vyhraté. V niektorých prípadoch nie je ani potrebné si sandále skúšať. Padnú totiž každému a to vďaka dvom regulačným pásikom, ktorými si spevníme nohu na priehlavku a okolo členku. Existujú ale tiež celopáskové sandále, ktoré spevnia vašu nohu zo všetkých strán.

Sandále páni ocenia aj pre ich všestrannosť. Sú vhodné pre športovanie, na pláž, k bazénu, na záhradu, do mesta, … Proste sú ideálne obuvou. Pri výbere ale dbajte na to, aby sandále mali správnu klenbu. Až potom sa bude vaša noha cítiť ako v bavlnke.

Keďže je doba dovoleniek, predstavíme si aj špeciálne pánske vodné sandále Keen Kanyon. Tieto sandále sú určené do vody ale aj na bežné nosenie. Majú ochrannú špičku proti zakopnutiu palca a pre väčší komfort. Sú skvelé na pláž, do nepieskových morí, na vodné športy a veľmi obľúbenú vodnú turistiku. Sandále majú remienky s polyesteru, a preto ich môžete použiť do vody bez toho, aby sa s nimi čokoľvek stalo. Majú tiež antimikrobakte­riálnu podošvu, ktorá zabraňuje zápachu. Sandále sú celoremienkové a ich konštrukcia preto zabraňuje vniknutiu akéhokoľvek kamienka. Topánky sú ľahučké, pretože podrážka je len z ľahkej gumy.

sandálov je lepšie priplatiť si za značku. Aspoň tak máte väčší dôkaz kvality. Pánske sandále vyrábajú väčšinou športové značky. Všetci určite poznáme tie najznámejšie, medzi ktorými sú napríklad Nike, Adidas, Reebok, Hi-Tec atď Pánske sandále ale vyrábajú aj tie menej známejšie a to napríklad americká značka Timberland, ktorá prišla na trh s funkčnými a modernými topánkami roku 1973. Ďalšou značkou je nemecká Dockers, ktorá vyrába predovšetkým kvalitné kožené topánky. Outdoorové sandále pre vodákov a horolezcov potom vyrába značka Teva. Určite si medzi nimi nájdete tie, ktoré vám vyhovujú zo všetkých najviac.

Zdroje: www.bigsport.eu www.infinityshoes.com www.shopstyle.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.