Poďte si potlačiť firemné oblečenie aj iné predmety sami

Poďte si potlačiť firemné oblečenie aj iné predmety sami

17. decembra 2021,

Aj vaša spoločnosť patrí k tým, ktoré ročne minú pomerne vysokú sumu peňazí za potlačenie reklamných predmetov, alebo predmetov, ktoré slúžia zamestnancom na osobné potreby vo firme? Môžete to zmeniť a začať šetriť. Stačí zaobstarať si to správne vybavenie a služby firiem na potlač predmetov už nebudete využívať.

Ušetrite vďaka tlačiarni na textil

Textil s logom spoločnosti, čiapky, vesty, ale aj montérky, alebo napríklad tričká, to všetko vídame dnes a denne v mnohých spoločnostiach. Pritom stačí zaobstarať si kvalitnú tlačiareň na textil ktoré tlačia svojpomocne nápisy, obrázky, logá a ďalšie. Presnejšie povedané ide o termo transferové lisy, ktoré využívajú samotnú technológiu pre tepelnú tlač. Môžete vykonávať tlač na rôzne povrchy a materiály. Termo transferový lis dokáže okrem klasických etikiet, nápisov, štítkov a ďalších aplikovať svoju funkciu aj na umelé materiály, ako napríklad polypropylén, alebo polyester. Na tlač je využívaná nielen teplota, ale aj tlak.

Sublimačná tlačSublimačná tlač

So sublimačnou tlačou budete spokojní

Jednoduchú sublimačnú tlač možno poznáte pod názvom „farbenie“. Ide o metódu digitálnej tlače, ktorá sa používa predovšetkým na prenos kvalitnej grafiky, alebo obrazu na polymérny substrát. Vďaka sublimácii získate výrazné a živé farby, tlač, ktorá nemizne v priebehu prania látok, ale tiež je odolná voči oderu alebo UV žiareniu. Sublimácia je šetrná voči životnému prostrediu, nie je časovo ani finančne náročná…

tričká s potlačoutričká s potlačou

Potlačené tričká aj bez kúpy tlačiarne

Našťastie pre tých, ktorí sa nechcú svojpomocne púšťať do tlače, sú tu predajne, kde sa dá kúpiť a objednať nielen tlač na zákazku. Napríklad na bastard.sk nájdete originálne pánske tričká s potlačou, ktoré sú vtipné, zaujímavé, farebné a veľmi obľúbené. Kvalitný materiál, z ktorého sú ušitáé aj kvalitná potlač sú zárukou vašej spokojnosti. A ak by ste chceli urobiť radosť aj svojej polovičke, môžete vybrať tričko aj pre ňu, alebo dokonca aj pre vaše dieťa.

Autorom článku je Petra Havlíková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a pánske oblečenie.