Minisukne sú sexy

Minisukne sú sexy

4. augusta 2011, džínsová minisukňa, minisukne, Mango, PIMKIE

Sponzorovanej odkazy:

Minisukne prispievajú k veľmi sexy vzhľadu. Sú tak ženské a neuveriteľne príťažlivé, obzvlášť keď z nich pozerajú dlhé štíhle nohy. Teraz vám predstavím niekoľko tipov ako nosiť minisukne a dosiahnuť tak dokonalého vzhľadu pri rôznych príležitostiach.

Minisukňu si prvýkrát obliekli ženy v 60. rokoch, ale vtedy boli považované za neslušné a pre okolie to bolo dosť šokujúce. Postupom času si však ľudia začali zvykať na takto krátke sukne, ktoré sa stali súčasťou aktuálnej módy.

Minisukne sú na mólach každoročne predvedené v mnohých prevedeniach a štýloch. Sú ušité z rôznych materiálov, ale základom vždy zostáva denim, a ani tento rok tomu nebude inak. Na výber máte aj z dĺžok „extra krátka“ a „micro mini“.

Minisukňu môžete doplniť pančuchami alebo legínami, ale za horúceho počasia si ju určite oblečte na holé telo. Najlepšie sú džínsové minisukne, ľahko balónové a zakončené lemom, ktorý sukňu sťahuje k telu, a tým ju udržiava na svojom mieste.

Trendy sú aj volánikové a objemné sukne, ktoré si na prvý pohľad zamilujete. Ďalej si vás tiež získajú jasným štýlom, vzdušným materiálom a romantickými kvetinovými potlačami. Tento rok však zabudnite na bedrové varianty a vytiahnite si ich pekne do pasu.

Mango

PIMKIE

Ako nosiť minisukňu

Začína sparné leto a tak odhaľujeme nielen lýtka, ale častokrát aj celé nohy, preto sa uistite, že sú nohy dokonale oholené a ľahko opálené, prípadne použite samoopaľovací krém.

Minisukne a obuv

Večer si k minisukni obujte lodičky na ihlovom podpätku alebo páskové sandále, pretože dokážu nohy predĺžiť a zoštíhliť. Pre viac ležérny vzhľad použite žabky, gladiátorky alebo ploché sandále.

Minisukne a top

Podľa štýlu sukne voľte top, tričko alebo blúzku. V každom prípade sa ich snažte pekne zastrkat do sukne a vzniknutý prechod potom môžete vhodne doplniť zaujímavým opaskom. Napríklad šifónové sukne vyzerajú úžasne s jednoduchým tričkom v bielej alebo pastelovej farbe. A ako bodku na záver použite dlhé korále.

Zdroj: www.mango.com , www.pimkie.fr , www.net-a-porter.com , Thinkstock, Hemer / Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.