Overall Office: Spodná bielizeň pre každú postavu

Overall Office: Spodná bielizeň pre každú postavu

23. novembra 2021, Overall Office, spodná bielizeň, dámska spodná bielizeň, pre každú postavu

Sponzorovanej odkazy:

Česká značka Overall Office prichádza s novinkou v podobe kolekcie spodnej bielizne , určenej pre každú ženskú postavu. Dve farebné verzie ukazujú, ako je možné zaujímavo aj tradične pojať spodnú bielizeň.

Táto úplne prvá kolekcia spodnej bielizne značky Overall Office je inšpirovaná špirálovými plavkami, ktoré sú signature produktom značky. „O spodnej bielizni sme dlho uvažovali, predstavuje pre nás prirodzenú cestu, ako nadviazať na plavky, ale prísť s produktom, ktorý nie je sezónny a môžeme ho prirodzene inovovať v akomkoľvek ročnom období“, hovorí Kristína Nováková, jedna z tria, ktoré za značkou stojí .

Nekonvenčné a skvele sediace

Strih kúskov spodnej bielizne je nekonvenčný, ale napriek tomu skvele sedí a padne každej postave. Krivky zjemnia a zvýraznia aj vytvarujú čo je potrebné*. “Mysleli sme aj na väčšie veľkosti L a XL, kde má podprsenka širšie ramienka pre lepšiu podporu”*, dodáva Monika Krobová .

Tyl všade, kam sa pozriete

Spodná bielizeň je vyrobená z tylu, ktorý značka používa na ďalší zo svojich signature produktov, a síce na špirálové topy. Pochádza z moravskej textilnej továrne, má vysokú kvalitu testovanú roky práve na topoch. Látka je pevná a jemná zároveň, navyše vydrží aj mnoho pracích cyklov.

„Veríme, že sa nám s kolekciou bielizne podarí osloviť aj ďalších zákazníkov, ktorým ponúkneme kvalitný, nadčasový a udržateľný produkt lokálnej výroby“ , uzatvára Karolína Juříková .

Čierna a béžová

Značka Overall Office pripravila dva sety spodnej bielizne, a to ako v klasickej a obľúbenej čiernej, tak v telovej béžovej. A s dvoma variantmi nohavičiek (vyšší a nižší pás). Kúsky dostanete online na webe www.overall-office.com .

O značke Overall Office

Overall Office je módna značka, ktorá vznikla roku 2019. Základom je kvalita šitia, materiálov a perfektných strihov. Obľubu si získala svojimi špirálovitými strihmi plaviek, ktoré si obľúbilo mnoho žien. Za značkou Overall Office stoja tri ženy, pre ktoré je dôležitá nielen samotná realizácia odevov, ale aj udržateľný mód.

Zdroj foto: Overall Office

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, módni návrhári a spodná bielizeň.