Jesenná zimná kolekcia 2021: Levi's® x Hailey Bieber

Jesenná zimná kolekcia 2021: Levi's® x Hailey Bieber

6. novembra 2021, Jeseň, zima, kolekcia Levis, kolekcia 2021: Levi's® x Hailey Bieber, dámske džínsy, dámske nohavice

Sponzorovanej odkazy:

Značka Levi's® prichádza do zimnej sezóny spolu s Hailey Bieber. Podľa ich kolekcie jeseň a zima 2021/22 by mali nasledujúce mesiace byť o nenútenosti, sofistikovaných strihoch a láske k móde aj originálnemu štýlu.

Kampaň značky Levi's® nafotil fotograf Stevie Dance a predstavuje dva obľúbené modely Heiley Bieber, ktorými sú džínsy 70s High Rise a nohavice Math Club Slacks. Celá kampaň je pojatá hravo a uvoľnene, a tak je dokonalým štartom zimnej sezóny, ktorá vzdáva hold siluetám, ale aj pohodlnému vrstveniu a kreatívnemu mixu materiálov.

Levi's® '70s Hight Family: 70. roky vládnu

Viete, že už niekoľko sezón vládnu móde džínsy s vysokým pásom? Nie inak je tomu u značky Levi's® a jej zimnej edície. Tá však ide ešte ďalej a prepožičiava im doslovnú podobu z archívov radu Levi's® Orange Tab zo 70. rokov, čím vznikol úplne nový rad s názvom Levi's® '70s HIGH.

V hlavnej úlohe vysoký pás

Hlavnú rolu kolekcie hrá super vysoký pás so zipsom, ktorý nájdete v oboch modeloch tohto cool radu – 70s High Slim Straight a 70s High Flare. Sú k dispozícii vo vzhľadovo trendovom pevnom a nestrečovom denime s Tencel™ vláknom a v strečovej verzii s organickou bavlnou.

'70s High Flare

'70s High Flare predstavuje symbol 70. rokov, ktorým boli a sú rozširujúce sa nohavice. Vzdáva tak hold pôvodnému Orange Tab strihu a pracuje s rovnou nohavicou, ktorá sa od kolena dole rozširuje a končí až na vrchu topánky. Ide takmer o hodenú rukavičku všetkým minulým sezónam s odstrihnutými džínsami a skinny nohavicami. Tento model funguje skvele napríklad s retro teniskami.

'70s High Straight

'70s High Straight sa nesie v duchu čistejších línií a klasiky. Nohavice končia tesne nad topánkou. Nohavice majú podobné prvky ako ich zvonové sestry, ale od kolena dole majú nohavice rovný strih. Stále silne evokujú estetiku 70. rokov vďaka čerpaniu z dedičstva Orange Tab.

Jedine udržateľne

Všetky nohavice z kolekcie sú vyrobené z udržateľných materiálov. Majú vintage kúzlo vďaka prvkom a detailom inšpirovanými Orange Tab – vrecko na mince, výrazné prešívanie a špecifické zdobenie zadných vreciek.

Buy better, wear Longer = Kúpiť lepšie, nosiť dlhšie

Celý rad '70s High bude vyrobený zo strečovej organickej bavlny a udržateľnej jemnej Tencel™ tkaniny. Táto organická bavlna je pestovaná bez využitia syntetických chemikálií, pesticídov, alebo urýchľovačov rastu, čím sa chránia zdroje vody, kvalita pôdy a životného prostredia, ktoré zostáva čisté a zdravé. To výrazne ovplyvňuje aj stabilitu farmárskych komunít. Tencel™ je ekologická a jemná tkanina, ktorá pochádza z recyklovanej celulózy a dreva z udržateľných eukalyptových a smrekových lesov.

Kde nohavice kúpite?

Celá jesenne zimná kolekcia Levi's® x Hailey Bieber bude k dispozícii v Levi's® obchode Na Příkopech a samozrejme online.

  • Zdroj informácií: Scott Christian a Daniela Hannová
  • Zdroj foto: Stevie Dance pre Levis

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a značky a značkové oblečenie.