Skvelé na leto - Dámske sandále

Skvelé na leto - Dámske sandále

9. augusta 2011, sandále, letná obuv, remienkové sandále, sandále na podpätku, športová obuv, plážovky

Sponzorovanej odkazy:

Aj v tomto horúcom počasí sa môžete v topánkach cítiť dobre, a to hlavne ak sa rozhodnete pre letné sandále, ktoré sú veľmi pohodlné. Len tak sa vám v nich nezapotí noha a v porovnaní s žabkami v nich budete mať pevnú nohu a nemusíte zbytočne šmatlať. Niektorým ženám pripadajú sandále zmužnelé, ale presvedčím vás, že je v nich viac ženskosti než si myslíte.

Prvým typom sandálov sú klasické páskové sandále. Ako už z názvu znie, vyznačujú sa pásikmi okolo priehlavku aj pásikom za pätou, ktoré majú postrannú pracku alebo sa zapínajú na suchý zips. Tieto pásky sú dĺžkovo upraviteľné a to vám zaistí úplný komfort. Tento typ sandálov sa vyrába bez podpätkov len s rovnou podrážkou, ale aj na nižšom podpätku. Tieto remienkové sandále skvele zvýraznia vašu nôžku.

Vašu ženskosť ešte viac zvýraznia sandále na podpätku. Nadvihnú vás a krásne predĺžia vaše nohy v krátkej letnej minisukni alebo šortkách. Môžete ich skutočne nosiť ku všetkému, pretože sa ku všetkému tiež hodia. Podpätok si budete môcť vybrať, aký veľký chcete aj tak tvarovaný, či ihlový alebo obyčajný. Možností máte veľa. Potrebné je spojiť sandále na podpätku so sandálmi na platforme dohromady. A to je ešte len elegancia!

Sandále si môžete vybrať športové alebo elegantné. Záleží na tom, kde ich chcete nosiť. Športové sandále využijete napríklad do prírody. Sú ľahké, vyrobené z kvalitných materiálov a umožňujú bezpečnú chôdzu, nech ste v akomkoľvek teréne. Vybrať si budete môcť takmer zo všetkých športových značiek, ako je Nike, Adidas, Puma atď Elegantné sandále sú väčšinou na podpätku a sú veľmi všestranné. A sandále bez podpätku s rovnou podrážkou môžete využiť napríklad v lete na pláž.

Trúfnem si ale povedať, že tohtoročným hitom bude spojenie klasických žabiek sa sandálmi. Zachovali si klasické,, pašovanie „a od žabiek odkukali nosenie medzi prstami. Vyzerá to veľmi roztomilo! A ak patríte k tým, ktorí sa nemôžu medzi sandále a žabkami rozhodnúť, tak takto máte vyhraté. S týmito,, žabkosandálmi“ si prídete na svoje .

Zdroje: www.shopstyle.com www.polyvore.com iStockphoto / Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.