Topánky a ich zľavy aneb veľké letné zľavy obuvi Baťa, Deichmann či Mango

Topánky a ich zľavy aneb veľké letné zľavy obuvi Baťa, Deichmann či Mango

13. septembra 2010, zľavy na obuv, zlacnený modely obuvi, Baťa, Mango, Deichmann, výpredaj obuvi, výpredaj obuvi Baťa

Sponzorovanej odkazy:

Priznajme si, ktorá z nás nemá rada nakupovanie nových topánočiek? Ruku na srdce, máloktorá z nás si povie, „tak, teraz mám doma toľko topánok, koľko by som mať chcela“. Nielen s novou sezónou sa rady ponáhľame do obuvi a vyberáme lodičky, čižmičky, poltopánky, sandálky, balerínky, žabky, tenisky a iné modely topánok. Prechádzame butikom a prvé, čo si väčšina z nás všimne, sú neprehliadnuteľné a pre nás toľko lákavé zľavy. A práve o zľavách na obuv bude v dnešnom článku reč. Pozrieme sa za rôznymi modelmi obuvi a poobzeráme sa aj za tým, aké typy obuvi sa teraz oplatí kúpiť. Nezabudneme sa pritom pozrieť ani na aktuálne ceny zľavnených topánok. Predstavíme si tri módne spoločnosti, medzi ktoré som už tradične zaradila obľúbené butiky Baťa a Deichmann a do tretice som k nim tentoraz pridala ponuku španielskej značky Mango, ktorá okrem módneho a štýlového oblečenia ponúka aj aktuálne a trendové módne doplnky.

Baťa – zľavy

Spoločnosť Baťa ponúka medzi zlacnenými modelmi obuvi najrôznejšie typy topánok – od lodičiek, sandálok, cez tenisky až po mokasínky a balerínky. Ceny jednotlivých modelov sa rôznia, napriek tomu sa však oplatia. Od stokorunovej zľavy sa môžete dostať až ku zľave presahujúcej tisíc korún. Na 100% u spoločnosti Baťa platí, že zlacnené modely sú moderné a štýlové. Nájdete tu farebne oslnivé topánky, ktoré sú tento rok toľko žiadané a in, ďalej moderné tvary a apartné podpätky. To všetko je doplnené o kvalitný materiál a spracovanie. Preto vôbec neváhajte a čo najskôr sa bežte pozrieť do butikov spoločnosti Baťa, kde možno práve vás čaká pekný pár zľavnených topánok, ktorý sa určite oplatí mať doma v botníku.

Deichmann – zľavy

Zatiaľ čo u spoločnosti Baťa boli zlacnené aj aktuálne modely lodičiek, nemecká spoločnosť Deichmann sa vo svojich zľavách zamerala hlavne na tenisky a balerínky. Tie tu zoženiete v zľavách už od 149 Sk až po 399 Sk. Ako vidíte, ceny nie sú naozaj vôbec vysoké. Tenisky navyše určite využijete takmer celý rok. Preto nezaháľajte ani v tomto prípade, a ak sa vám nejaký z uvedených modelov páči, nezabudnite sa pri vašej nákupnej obuvníckej horúčke, zastaviť na skok aj v butikoch Deichmann. Som si istá, že sa vám tu bude páčiť nejeden pár obuvi.

Mango – zľavy

Rovnako očarujúca je aj ponuka a výber zo zľavnených modelov obuvi, ktoré sú k zohnaniu v obchodoch španielskej spoločnosti Mango. Aj tu nájdete rozmanité druhy obuvi, ako sú sandálky, lodičky, tenisky, mokasínky a balerínky. A aj tu si prídete na slušné akčné ceny. Zlacnené tenisky Mango v rôznych farbách za 399 Sk sú tak skutočným snom, ktorý sa vám teraz naozaj môže splniť. Pri návšteve butikov Mango však môžete okrem zliav na obuv naraziť aj na zľavy štýlového a trendy oblečenia.

„Zdroj“: www.bata.cz , www.deichmann.dewww.mangoshop.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Lenka K.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.