Lindex predstavuje kolekciu Pink s podporou projektov proti rakovine

Lindex predstavuje kolekciu Pink s podporou projektov proti rakovine

6. októbra 2021, Lindex, kolekcia Pink, boj proti rakovine

Sponzorovanej odkazy:

Spoločnosť Lindex spolupracuje s kampaňou Ružová stužka už mnoho rokov. Jedná sa o kampaň, ktorá každoročne spája zákazníkov a zamestnancov odevnej spoločnosti za účelom podpory projektov v boji proti rakovine.

Spoločnosť Lindex tento rok navrhla kolekciu pohodlného oblečenia, vrátane ladiacich outfitov pre mamičky a deti. 10% zo zisku z predaja tejto kolekcie za október poputuje na podporu projektov v boji proti rakovine.

Ružová stužka

Kampaň Ružovú stužku podporujeme už takmer 20 rokov. Má veľký význam pre nás aj našich zákazníkov. V spoločnosti Lindex sú pre nás ženy všetkým a každé venované euro je neoceniteľné, "hovorí výkonná riaditeľka Susanne Ehnbage.

Kolekcia Pink

Kolekciu Pink tvorí pastelovo ružové pohodlné oblečenie vyrobené z luxusného zamatu, froté a plyšu, a aj hebučkého buklé. Súčasťou kolekcie sú ladiace kúsky pre mamičky a deti, ktoré vás v zimných mesiacoch krásne zahrejú. V októbri venuje Lindex 10% zisku z predaja tejto kolekcie na podporu projektov v boji proti rakovine.

Ružový mesiac

Počas ružového mesiaca kladie odevná spoločnosť dôraz na vzdelávanie o význame pravidelného samo vyšetrenia prsníkov. Na stránkach lindex.com nájdete sprievodcu, ako sa správne vyšetríte sama doma.

Spoločnosť Lindex sa do kampane Ružová stužka zapojila už na začiatku roka 2003 a spoločne so svojimi zákazníkmi vybrala už vyše 16 miliónov eur na podporu rôznych projektov v boji proti rakovine.

Ružové dni

V Českej republike všetok zisk z predaja Ružovej stužky, 10% z predaja Ružovej kolekcie, 10% z predaja v rámci akcie Ružové dni 11.10.-13.10. 2021, a všetok zisk z akcie Zaokrúhľovanie nákupov, poputuje na organizáciu Aliancia žien s rakovinou prsníka a jej projekt Bellis – mladej pacientky.

Lindex

…je jednou z popredných európskych módnych spoločností s viac ako 460 predajňami v 19 krajinách a s celosvetovým online predajom prostredníctvom spolupráce s tretími stranami. Spoločnosť Lindex ponúka inšpiratívnu a dostupnú módu a doplnky, ktoré zahŕňajú niekoľko rôznorodých konceptov ohľadom dámskeho a detského oblečenia, spodnej bielizne aj kozmetiky.

Vyšším cieľom spoločnosti Lindex je inšpirovať ženy kdekoľvek na svete a zlepšiť ich postavenie. Svojim prísľubom udržateľnosti chce Lindex urobiť niečo pre budúce generácie – konkrétne podporou žien, rešpektovaním planéty a zasadzovaním sa za ľudské práva. Vlastníkom spoločnosti Lindex je skupina STOCKMANN. Viac informácií je dostupných na www.lindex.com .

Zdroj foto: Lindex

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a značky a značkové oblečenie.