Louis Vuitton zbrojí na jeseň a zimu - aj v topánkach!

Louis Vuitton zbrojí na jeseň a zimu - aj v topánkach!

2. októbra 2021, Louis Vuitton, kolekcia topánok jeseň a zima 2021, Louis Vuitton kolekcia topánok, jeseň a zima 2021, členkové topánky, čižmy, poltopánky

Sponzorovanej odkazy:

Nadchádzajúcej sezóne vládne funkčná elegancia. V tomto duchu sa nesie aj kolekcia obuvi navrhnutá Nicolasom Ghesquiere, umeleckým riaditeľom dámskych kolekcií Louis Vuitton. Nenechajte si ujsť novinky v podobe atraktívnych poltopánok a členkových topánok.

Patti dominujú celej kolekcii

Kľúčovým kúskom kolekcie pre sezónu jeseň/zima 2021 sú vysoké topánky Patti, inšpirované motorkárskou bundou. Majú obojsmerný zips, zdobia ich metalické cvoky s rytinou Louis Vuitton a skladané remienky v partii špičky. Vybrať si môžete členkovú či vyššiu verziu. Dostupné sú v celočiernom prevedení, alebo v palete výrazných farebných kombinácií. Tieto úžasné topánky na kline kombinujú punkovú inšpiráciu s eleganciou a prinášajú do jesennej sezóny bezchybne originálny štýl.

Pilow je return do minulého roku

Model Pillow bol predstavený v minulej sezóne a stále neprestáva uchvacovať svojimi hravými kontrastmi. Vďaka perovej výplni a prešívanému recyklovanému nylonu sú tieto ľahké a ohybné hybridné vysoké topánky rovnako pohodlné ako páperová bunda. Vnútorná vložka zo strečového materiálu drží nohu perfektne na mieste.

Model Pillow pracuje s unikátnym materiálom ECONYL®, vyrobeným zo 100% recyklovaných a recyklovateľných nylonových vlákien. Tie sú získané predovšetkým z plastikového odpadu nájdeného v oceáne. Topánky sú k dispozícii v troch farebných variantoch – čiernej, khaki a bielej. Všetky sú opatrené lemovaním z recyklovaného nylonu so vzorom monogramom. Model Pillow bude nenahraditeľným kúskom aj v nadchádzajúcej sezóne.

LV Beaubourg

Na scénu prichádzajú poltopánky LV Beaubourg, dokonalý transsexuálový model, ktorý bol prvýkrát predstavený na prehliadke kolekcie jeseň/zima 2019. Majú robustnú, silnú platformu, ktorá je, aj keď by sa to tak nemuselo zdať, ľahučká. Je zakončená bielym prešívaním.

Poltopánky sú vyrobené z plátna so vzorom monogramu, lemovaného neoprénom. Majú rovnaké šnúrky ako tenisky Archlight. Táto moderná klasika kombinuje vysoký štýl, komfort a technické materiály. Výsledkom je model, ktorý skvele doplní akýkoľvek outfit.

Metropolis Model Metropolis v štýle vojenských topánok sa prvýkrát objavil na prehliadke kolekcie Cruise 2020. Skvele sa nosí a výborne sa dopĺňa s najrôznejšími outfitmi. Túto sezónu sa predstavuje vo verzii kombinujúcej kožu s ultra jemným čiernobielym žakárovým zamatom so vzorom monogramu. Topánky sú opatrené odznakmi s iniciálami značky, spájajú urbanistický moderný dizajn s výrazne módnym štýlom.

Kto je Emma Chamberlain?

Tá, ktorá vyniesla LV topánky pre sezónu jeseň a zima. Emma Chamberlain je jedným slovom fenoménom internetu. Je hviezdou YouTubu, ocenenou autorkou podcastov, globálne veľvyslankyňou a riaditeľkou vlastnej značky, spravuje sociálne médiá so záberom viac ako 35 miliónov followerov. Sídli v Los Angeles a je známa svojimi vtipnými vlogmi, nikdy sa neberie príliš vážne. Vďaka svojej autenticite a otvorenosti sa objavila na obálkach Cosmopolitanu, magazínu Allure a The New York Times. Nechýbala ani v tituloch, ako je W, Forbes, The Atlantic, Nylon, Vogue a Marie Claire. The New York Times píšu: „Emma Chamberlain, 18, je tá najzábavnejšia osoba na YouTube.“

Podľa magazínu W je „najzaujímavejším dievčaťom na YouTube“ a titul Time ju v roku 2019 zahrnul medzi 25 najvplyvnejších ľudí na internete a tiež do zoznamu Time Magazine 100 Next List. Emma sa tiež objavila v titule Forbes, v zozname 30 pod 30 za rok 2020 v oblasti sociálnych médií. Emma vždy vášnivo milovala módu, v roku 2019 bola pozvaná na prehliadku Louis Vuitton v rámci parížskeho týždňa módy. V roku 2019 sa stala zakladateľkou a generálnou riaditeľkou projektu Chamberlain Coffee, ktorý je jej srdcovou záležitosťou. Okrem módnych a moderátorských aktivít a participácie vo svete sociálnych médií, je Emma tiež spisovateľkou. Jej prvotina s názvom The Ideal Planner bola vydaná v roku 2020. Aktuálne žije v Kalifornii s dvoma mačkami menom Frankie a Declan.

Zdroj foto: Louis Vuitton

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a značky a značkové oblečenie.