Bvlgari SS22: Slávnostný večer k oslave kolekcie kožených doplnkov pre sezónu jar a leto 2022

Bvlgari SS22: Slávnostný večer k oslave kolekcie kožených doplnkov pre sezónu jar a leto 2022

28. septembra 2021, Bvlgari event jar a leto 2022 kožené výrobky, Bvlgari, event, sezóna jar a leto 2022, kožené výrobky

Sponzorovanej odkazy:

V piatok 24. septembra 2021 sa v priestoroch milánskeho hotela Bulgari konal slávnostný večer na oslavu novej kolekcie kožených doplnkov Bulgari pre sezónu jar / leto 2022. Jedinečnú príležitosť si nenechali ujsť obdivovatelia talianskeho módneho domu, zástupcovia medzinárodnej tlače ani známe tváre.

Tam aj späť AMOROMA

Kreatívny koncept, skrývajúci sa za kolekciou koženého tovaru a doplnkov pre sezónu jar/leto 2022, sa nazýva AMOROMA. Toto pomenovanie, ktoré sa číta rovnako z oboch strán, dokonale stelesňuje obdiv, ktorý značka Bvlgari chová k najbohatšiemu zdroju svojej inšpirácie – Večnému mestu.

Táto úcta dýcha aj z celej novej kolekcie, ktorá prináša nekonečne kreatívny umelecký odkaz, pozdvihnutý originálnymi prístupmi a neočakávanými metamorfózami ikonického symbolu Serpent.

V znamení slnečného lúča

Tešiť sa môžeme tiež na nový dizajn v podobe slnečného lúča, ktorý sa objavuje na sviežich a jedinečných kúskoch, ako je napríklad kabelka Serpent Bag hobo shape alebo Serpent Jewellery bag.

Laser Cut a Metal Mesh

K slovu sa dostávajú aj experimentálne originálne remeselné techniky, napríklad v prípade ultramoderného kúsku Serpent Laser Cut alebo šperky inšpirovaných doplnkov Serpent Heritage Mesh a Serpent Full Metal Mesh.

Hostia eventu boli okrem iného

  • Vittoria Ceretti, Blesnya,
  • Iris Law, Tina Kunakey,
  • Barbara Palvin, Coco Konig,
  • Sara Sampaio, Jessica Wang

+ Tamu McPherson, Maria Pedraza,

  • Anna Cleveland, Julia Restoin Roitfeld,
  • Nieves Alvarez, Aseel OMRAN,
  • Mthayel Al Ali, Diala Makki či Rým Saidi

Pre všetkých bola pripravená slávnostná večera, ktorú sprevádzalo živé hudobné vystúpenie populárnej speváčky a herečky Rainford a hudobná produkcia, o ktorú sa postaral DJ Graziano Della Nebbia.

Zdroj foto: Bvlgari

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii módne peklo.