Sladký sen: PUMA Gloaming

Sladký sen: PUMA Gloaming

28. septembra 2021, PUMA Gloaming, športové oblečenie, She Moves Us

Sponzorovanej odkazy:

Priznajme si to dámy, ktorá z vás sa tento rok vrhla do cvičenia s cieľom dosiahnuť svoje vysnívané telo, aby sa potom mohla ukázať v lete v plavkách? Táto sezóna už skončila, avšak na to začať cvičiť a žiť zdravšie nie je nikdy neskoro a rozhodne by sme to nemali vzdávať len z toho dôvodu, že plavková sezóna už skončila.

Predná svetová značka športového oblečenia – PUMA – navyše predstavuje novú kolekciu lifestylového oblečenia, tenisiek aj doplnkov nazvanú Gloaming, ktorej inšpiráciou sú západy slnka a s ktorou sa vám cvičí jedna báseň!

Farby oblohy a ombre

Produkty samotnej kolekcie kopírujú farby oblohy a využívajú na to veľmi populárny ombre dizajn v pastelových tyrkysových a ružových tónoch pripomínajúcich zore. Vyberať je možné z tričiek, trendových bikershorts či mikín, pričom všetky majú jednoduchý pohodlný strih vhodný pre každú príležitosť – v dnešnej dobe sa toto športové oblečenie nosí ako doma, tak napríklad aj do školy, do práce, do mesta či práve do posilňovne.

Oblečte aj nohy!

Súčasťou kolekcie však nie je len oblečenie, ale patria sem aj obľúbené tenisky Cruise Rider Gloaming, ktoré pútajú pozornosť práve svojou zábavnou kombináciou farieb a materiálov. Čerešničkou na torte sú im tiež neprehliadnuteľné šnúrky v štýle ombre, ktoré sa dokonale hodia k ostatným modelom tejto kolekcie.

A čo viac, PUMA Gloaming je tiež súčasťou kampane PUMA She Moves Us, ktorá oslavuje všetky ženy a snaží sa ich inšpirovať, podporovať a motivovať k posúvaniu sa ďalej vo svojich profesiách aj záujmoch prostredníctvom ambasádoriek. Pozrite sa teda na ich nový sortiment, ktorý je dostupný v Queens, UrbanStore či Dual Sport.

Zdroj foto: Puma

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Michaela Hnátková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, topánky, obuv a značky a značkové oblečenie.