Pošumavská módna značka One Village chystá prvú veľkú módnu prehliadku

Pošumavská módna značka One Village chystá prvú veľkú módnu prehliadku

20. septembra 2021, Písecký víkend módy a dizajnu, One Village, módna prehliadka, udržateľná móda

Sponzorovanej odkazy:

Česká značka z Pošumavia One Village tvorí svoje modely podľa zásad udržateľnosti. Značka aktuálne pripravuje novú kolekciu, ktorú predvedie svojim zákazníčkam vo forme módnej prehliadky.

Na čo sa môžete tešiť?

Ako tradične sa môžu fanúšičky One Village tešiť na minimalistické modely vhodné pre všetky aktívne ženy rôznych typov postáv. Oblečenie značky One Village oblieka zákazníčka až do veľkosti 46, a preto sa aj na móle predstavia modelky rôznych konfekčných veľkostí v čele s prednou českou plus size modelkou Natáliou Debnárovou.

Kolekcia One Village

Medzi predvádzanými modelmi bude napríklad veľmi univerzálny kardigan z biobavlny s certifikátom GOTS, ktorého predajná cena je 96 €.

Kedy na akciu?

Nová kolekcia One Village bude uvedená 25. septembra 2021 o 19:30 na fashion show v rámci píseckého víkendu módy a dizajnu v divadle Fráni Šrámka v juhočeskom Písku.

Cieľom píseckého víkendu módy a dizajnu je podporiť české módne značky a ponúknuť priestor na prezentáciu ako zavedeným dizajnérom, tak začínajúcim značkám s nesporným potenciálom. A ten v One Village bezpochyby majú.

Za koľko na prehliadku?

Cena vstupeniek na módnu prehliadku je 10 € v predpredaji a 14 € na mieste.

Viac informácií

Zdroj foto: One Village

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a značky a značkové oblečenie.