Pandora Moments: Tak trochu iné šperky

Pandora Moments: Tak trochu iné šperky

8. septembra 2021, Pandora, kolekcia Moments, šperky

Sponzorovanej odkazy:

Keď sa jedná o sebavyjadrenie pomocou štýlu, okrem oblečenia je tiež kľúčovým atribútom výber tých správnych šperkov. Existuje ich celý rad a niekomu by sa možno zdalo, že je ťažké nájsť si niečo „svoje“, čo vás bude odlišovať od ostatných. S novou kolekciou Pandora Moments je to však hračka, pretože predstavila nové šperky, ktoré majú nevšedné využitie a originálny dizajn.

Spoločnosť Pandora navrhuje, vyrába a predáva ručne spracovávané šperky zhotovené z vysoko kvalitných materiálov za prijateľné ceny a ani ich nová kolekcia nie je výnimkou. A čo viac, prišla s novými nápadmi, ako nosiť šperky a rozprávať tak príbehy tých, ktorí sa rozhodnú ich nosiť!

Jedným z netradičných šperkov sú tieto kruhy na prívesky, ktoré možno pripnúť napríklad k džínsom a sú skvelým akcentom pre neformálne príležitosti, ako je brunch s priateľmi. Môžete si na ne navliecť vaše obľúbené prívesky, ktoré vás najlepšie vystihujú či sa najviac hodia k vášmu outfitu.

„S našimi príveskami a spôsobmi, akým ich nosíte, či na zápästí, na šiji, v uchu, alebo inde, oznamujeme naše osobné príbehy,“ objasňujú Francesco Terzo a A. Fillippo Ficarell, VP kreatívni riaditelia spoločnosti Pandora. „Tieto nové unikátne štýly prinášajú naše prívesky na nečakané miesta.“

Ďalším všestranným zázrakom sú tieto kruhové náušnice, ktoré sú tiež len a len na vás, aké prívesky, alebo či vôbec nejaké na ne navlečiete. Je to otázka vašej predstavivosti – môžete si napríklad dať na každú náušnicu niečo iné a vytvoriť tak nevšedný doplnok, ktorý rozžiari vašu tvár.

Zdroj foto: Pandora

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Michaela Hnátková. Článok nájdete v kategórii doplnky, módni návrhári a šperky a hodinky.