Na vlne Lila

Na vlne Lila

4. septembra 2021, Lila, Zalando, dámska móda, pastelovo fialová

Sponzorovanej odkazy:

Pastelové farby sú populárne už niekoľko rokov a budú určite aj naďalej. Každá žena, ktorá teda chce byť trendová, by niekoľko kúskov týchto farieb mala mať v šatníku. A pokiaľ patríte medzi ne a chcete svoju zbierku rozšíriť či s ňou len začínate, prečo nezačať pastelovo fialovou, ktorú ponúka elektronický obchod Zalando?

Význam fialovej farby

Fialová je mýtická farba, ktorá je symbolom spirituality, duchovna, ale aj srdečnosti. Vzniká zjednotením dvoch opačných pólov, dvoch kontrastných a energetických faktorov – modrým pokojom a červenou pohonnou silou, ktoré sa navzájom vyrovnávajú. Zaiste priťahuje pozornosť okolia a vyžaruje z nej pozitívna nežná energia – a kto by nechcel vysielať pozitívne vlny, že áno? Poďme sa teda pozrieť na to, aké modely pastelovo fialovej farby Zalando ponúka.

Pohodlie nadovšetko

Začnime outfitom, ktorý sa hodí na každodenné nosenie, do školy aj do práce, na doma aj do mesta. Ako štart sme vybrali túto krásnu Converse mikinu za 48 €, ktorá vás udrží v teple aj v týchto chladných dňoch. K nej sa potom skvele hodia tepláky Paul Smith za 115 € a Converse tenisky za 106 €. Ako doplnky potom môžete zvoliť šiltovku Ralph Lauren za 43 € a elegantný koženkový batoh Pull & Bear za 18 €.

Spoločenský outfit

Nie každý však môže byť fanúšikom nosenia teplákov a mikín, ktoré zakrývajú vaše krivky. Zalando má však pre každého vkus niečo – napríklad tieto priliehavé šaty Gina Trikot za 48 €, alebo košeľové šaty s dlhým rukávom Trendyol za 48 €. K tomu sa dokonale hodia Mango topánky za 36 € a kabelka od Versace Jeans Couture za 155 €.

Tieto a veľa ďalších kúskov môžete teraz zakúpiť priamo na webových stránkach Zalando .

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Michaela Hnátková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, kabelky a tašky, módni návrhári, topánky, obuv a značky a značkové oblečenie.