Pánske letné plátené nohavice

Pánske letné plátené nohavice

8. augusta 2011, pánske letné nohavice, ľanové nohavice, bavlnené nohavice

Sponzorovanej odkazy:

Najelegantnejším pánskym letným odevom sú ľahké plátené nohavice. Sú príležitosti, na ktoré si nemožno obliecť šortky alebo skrátené nohavice, a to ani v lete. Pre tieto udalosti sú určené dlhé plátené nohavice z ľahkého materiálu.

Pohodlný materiál, ktorý je ľahký, svieži a vzdušný, a preto sa dá nosiť celé leto. Textúra môže byť ako hrubá, tak aj jemná, v závislosti na značke. Vzdušné letné nohavice sú elegantné aj ležérne, záleží na tom, aký k nim zvolíte horný odev. S plátenou košeľou s krátkym rukávom bude váš outfit elegantný, s polo tričkom docielite ležérnosti.

Ľanové letné nohavice

Ľanové nohavice poskytujúce maximálnu voľnosť a vzdušnosť, sú elegantné, ležérne, vhodné aj na pláž. Hlavne biele ľanové nohavice sú veľmi vhodné na formálne záležitosti, koktail, či tanečné párty. Najvhodnejšou obuvou sú mokasíny vo svetlých farbách.

Bavlnené letné nohavice

Tiež bavlnené nohavice, ktoré sa dajú zaviazať v páse, môžete využiť pre relaxáciu alebo pri prechádzkach na pláži. V tomto prípade môžete ísť len tak na boso, alebo si k nim obuť letné žabky.

Čo si k nohaviciam obliecť? Všetko čo je ľahké!

Bavlna a bavlnené zmesi sú skvelou voľbou, teda bavlnené tričko, košeľa a polo. Kombinujte svetlé odevy a snažte sa používať aj viac farieb, ak to príležitosť dovolí.

V akom štýle sú najvhodnejšie? No predsa v námorníckom!

Plátené nohavice sú dobrým pomocníkom pri zostavovaní námorníckeho štýlu. Najvhodnejšie sú biele nohavice, ku ktorým si môžete obliecť pruhované tričko a obuť plátené tenisky.

Farby

Základná a veľmi dobre kombinovateľná farba je čierna. Táto farba je vhodná pre všetky príležitosti a štýlovo dopĺňa všetky košele. Sivá farba, ktorá je tej čiernej veľmi blízka je rovnako užitočná. Khaki nohavice sú vhodné pre voľný čas a do prírody. Biela farba sa hodí na pláž alebo plavbu loďou, rovnako ako ostatné farby, ktoré sú vhodné pre voľný čas a relaxáciu.

Zdroj: www.savilerowco.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A.. Článok nájdete v kategórii pánske oblečenie.