Pánske bermudy a šortky v zľavách

Pánske bermudy a šortky v zľavách

17. augusta 2021, Pánske bermudy, pánske šortky, zľavy, Queens, kraťasy

Sponzorovanej odkazy:

Obchod so značkovým outdoor oblečením Queens neponúka cool zľavy len na tenisky a dámske kúsky. Aj páni si prídu na svoje. A iste im prídu vhod tipy na letné krátke nohavice.

Čo je dnes v kurze a ešte so zľavou?

ELLESSE Bossini Tie Dye Short

Ako batikové sú cool modrobiele pánske kraťasy od značky ELLESSE s all over motívom a postranným logom. Kraťasy majú elastický pás so sťahovacou šnúrkou, dve bočné vrecká na ruky a jedno zadné vrecko. Zdobí ich oranžové logo na stehne s nápisom značky a logo sa opakuje na zadnom vrecku. Krátke nohavice vás vyjdú na 32 € z pôvodných 46 €.

Urban Classics Basic Sweatshorts

Mäkučké a pohodlné sú tmavo modré pánske kraťasy od značky Urban Classics . Nohavice majú široký elastický pás so sťahovacou šnúrkou v zhodnej farbe, dve vrecká na ruky a dĺžku nad kolená. Vyjdú po zľave z 24 € len na 17 €.

Levi's ® 405 Standard Short

Denimové modré pánske kraťasy od značky Levi'® sú strihom ako klasické levisky, len s krátkymi nohavicami. Pás na zips s gombíkom dopĺňajú dve vrecká na ruky a dve zadné vrecká. Cool kúsok pre letné dni vyjde z pôvodných 64 € teraz len na 45 €.

Kappa Banda Treads

Čierne pánske kraťasy od značky Kappa s bielymi postrannými logami majú extrémne široké a tým veľmi pohodlné nohavice. Elastický pás so sťahovacou šnúrkou dopĺňajú dve vrecká na ruky a pozdĺžne logá značky na bokoch. Pôvodná cena 38 € je znížená na 27 €.

Jordan MJ PSG Jumpman Short

Tmavo modré pánske kraťasy od značky Air Jordan majú zaujímavo riešenú dĺžku s bočnými výkrojmi s červenými a bielymi motívmi. Šortky majú elastický pás so sťahovacou šnúrkou, dve vrecká na ruky a výrazné logo v zakončení dĺžky na boku stehna. Vyjdú vás na 42 € z pôvodných 60 €.

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii pánske oblečenie a značky a značkové oblečenie.