Kolekcia šperkov 2021 Bvlgari B.zero1 Rock: nekonvenčná klasika

Kolekcia šperkov 2021 Bvlgari B.zero1 Rock: nekonvenčná klasika

3. augusta 2021, kolekcia šperkov, Bvlgari, 2021 Bvlgari B.zero1 Rock, B.zero1 Rock

Sponzorovanej odkazy:

B.zero1 – kolekcia, stelesnením inklinácie značky Bvlgari k budúcnosti a inováciám. Je symbolom sebavyjadrenia a charakteru, inšpiráciou a dielom skutočných vizionárov.

V roku 1999 značka Bvlgari predstavila atraktívnu novinku, ktorá obohatila plynulé a známe línie rímskeho Kolosea o industriálne inšpirácie rúrkami. Výsledkom bol valcovitý a úplne nekonvenčný dizajn originálneho prsteňa B.zero1.

Neopakovateľný dizajn šperku vyžaruje avantgardné línie a inšpiráciu Večným mestom. V priebehu rokov bol predstavený v najrôznejších, inovatívnych interpretáciách. Posledný z nich sa datuje do roku 2020, kedy svetlo sveta uzrela úžasná kolekcia B.zero1 Rock, s jadrom pokrytým cvokmi.

Bvlgari B.zero1 Rock 2021

Teraz B.zero1 Rock predstavuje novú perspektívu sebavyjadrenia a upevňuje svoju pozíciu štýlovej ikony individuality a neohrozeného ducha. Na scénu prichádza šesť nových kúskov.

Náhrdelník z bieleho zlata

Hviezdnou novinkou kolekcie je pôsobivý náhrdelník z 18-karátového bieleho zlata, trblietavý kúsok, ktorý je so 7,2 karátmi doteraz najhodnotnejším šperkom z rodiny B.zero1 Rock.

Náhrdelník je nebývalou kombináciou pútavého dizajnu, úžasného šperkárskeho umenia a neodolateľnej všestrannosti. Zdobí ho originálny motív reťaze, každý z jeho článkov predvádza osobitý štýl ikonického prsteňa a jeho oblé, odvážne tvary.

Tiež proporcie sú verné prsteňu – ako by každý z elementov bol mernou jednotkou B.zero1. Tento dizajnérsky prístup je inšpirovaný prácou vizionárskeho architekta Le Corbusiera a jeho štúdiami mier, založených na metrike ľudského tela.

Zlatý náhrdelník

Zlatý náhrdelník vo forme reťaze je ódou na inovatívny šperkársky dizajn a sofistikované remeselné spracovanie. Je zložený z jednotlivých modulov, každý z nich je tvorený tromi ručne osadenými a zostavenými prvkami. Šperk predstavuje unikátne spojenie industriálneho dizajnu a legendárneho know-how šperkárskeho domu Bvlgari.

Náhrdelník B.zero1 sa hodí pre každého, kto je nehanebne slobodomyseľný a stále baží po novej inšpirácii. Ponúka tri rôzne možnosti nosenia – s príveskom, alebo bez, a s doplnkovou tenkou 18karátovou retiazkou z bieleho zlata, ktorá je súčasťou šperku a možno na ňu navliecť okrúhly prívesok.

Náhrdelník z ružového zlata

Oslnivá prehliadka tu ešte nekončí. Neprehliadnuteľný pôvab štylizovanej reťaze sa objavuje aj u náhrdelníka z 18-karátového ružového zlata s príveskom s atraktívnymi detailmi z čiernej keramiky na okraji.

Náhrdelník s diamantovými cvočkami

Nemenej pôvabná je verzia z 18-karátového žltého zlata osadená diamantovými cvočkami na krajoch. Na centrálnom pásku oboch príveskov samozrejme nesmie chýbať cvočkami typické pre líniu B.zero1 Rock.

Prstene

Osobitý štýl sa opakuje u zladených prsteňov z 18-karátového zlata, ktoré dopĺňa náramok z 18-karátového ružového zlata s cvočkami, rámovanými detailmi z čiernej keramiky. Tento kúsok sa skvele hodí pre vrstvenie.

Zdroj foto: Bvlgari

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii šperky a hodinky.