Ben Cristovao: capsula kolekcie s About You

Ben Cristovao: capsula kolekcie s About You

16. júla 2021, Ben Cristovao, capsula kolekcie, About you

Sponzorovanej odkazy:

Spevák Ben Cristovao predstavuje prvú exkluzívnu capsulu kolekcie v spolupráci s About You. Vykročil tak na cestu módy ešte viac. V spolupráci s About You vznikla jedinečná várka kúskov.

"Ide o moju prvú skúsenosť s tvorením kolekcie. S Laurentom, ktorý kolekciu kreatívne viedol, a celým tímom ABOUT YOU sme si rýchlo sadli a spoluprácu som si naozaj užil. Som nadšený z toho, ako moja Chick Peace & Benny Cristo kolekcia vyzerá a dúfam, že bude baviť aj ľudí, "hovorí o spolupráci umelec.

Udržateľnosť a zdravie

Ben Cristovao sa aktívne zapája do diskusie o udržateľnosti, zdravom životnom štýle a vegánstve a svoje hodnoty zrkadlí do vzniknutej kolekcie. Tie kombinuje so svojím sviežim, ležérnym Streetstylom a výsledkom je hravá kolekcia plná farieb podčiarknutá silnými myšlienkami.

Farby a claimy

„Zapojili sme farby, claimy spojené s vegánstvom a ďalšie schované message, ktoré v jednotlivých kúskoch určite nájdete. Chcem upozorniť na "novinové“ tričko, na ktoré sme texty dávali dokopy s mojou kamarátkou Karlou Hlavovou. Určite sa na ne zamerajte! Bolo pre mňa naozaj dôležité, aby bola kolekcia udržateľná, a mám radosť, že sa to z veľkej časti podarilo, " dodáva Ben Cristovao.

Chick Peace

Logo Chick Peace predstavuje slovnú hračku. Foneticky ide o cícer, spevákovu obľúbenou vegánsku surovinu (chickpeas), v doslovnom preklade znamená mier sliepkam. Ben Cristovao sa dlhodobo snaží propagovať vegánstvo pre dobro planéty, ale aj ľudského zdravia a táto kolekcia môže byť ďalším úspešným krokom k šíreniu potrebnej osvety vedúcej k udržateľnej­šiemu svetu.

40 cool kúskov

Kolekcia celkom obsahuje 40 kúskov, z toho ich je 18 unisex. Päť kúskov kolekcie má certifikát GOTS, ktorý zaručuje splnenie najvyšších ekologických a etických požiadaviek.

O spoločnosti About You

About You digitalizuje tradičné metódy nakupovania a prináša inšpiratívny a personalizovaný zážitok z nakupovania na smartfóne. About You sa zameriava na zákazníkov, ktorí tak získavajú priestor pre individuálne vyjadrenie prostredníctvom módy. Na webovej stránke aboutyou.cz a v aplikácii About You, ktorá už získala mnohé ocenenia, zákazníci nájdu všestrannú inšpiráciu a ponuku vyše 100 000 produktov od viac ako 1 000 značiek.

S viac ako 30 miliónmi jedinečných aktívnych užívateľov za mesiac je About You jednou z najväčších platforiem v Európe pre oblasť módy a životného štýlu. V súčasnosti pôsobí na 23 európskych trhoch. Prostredníctvom súboru komerčných nástrojov About You Commerce Suite táto módna technologická spoločnosť tiež ponúka vlastnú infraštruktúru ako licencovaný produkt pre elektronické obchodovanie.

Zdroj foto: About You

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii pánske oblečenie a značky a značkové oblečenie.