Nová kolekcia Pavla Berkyho na súperke MasterChef Česko

Nová kolekcia Pavla Berkyho na súperke MasterChef Česko

18. júna 2021, Pavel Berky, nová kolekcia, vetrovky

Sponzorovanej odkazy:

Hoci je Pavel Berky, bronzový účastník posledného radu MasterChef Česko stále veľmi zaneprázdnený varením a aktuálne hlavne prípravou svojej prvej kuchárky, našiel si čas aj na svoje pôvodné povolanie – módu.

Na svojich sociálnych sieťach sa pochválil novou kolekciou vetroviek, ktoré sú podľa slov jeho fanúšikov jednoducho obyčajne neobyčajné.

Horská dráha končí: čas na módu

"Posledné dva roky bol môj život ako na horskej dráhe a vďaka natáčaniu a následne aj vysielaniu Masterchef a ďalším akciám som absolútne nemal čas na módu… Čo ma veľmi mrzelo a tak som si našiel chvíľku času a pripravil novú kolekciu nadčasových elegantne-športových vetroviek. Cieľom bolo, aby ich mohol nosiť človek v každom veku, každej postavy ale aj každého pohlavia. " sumarizuje svoju novú kolekciu sám Pavol a je fakt, že vetrovky naozaj skvele odrážajú aktuálnu obľubu kombinovania elegantnej módy so športovými prvkami.

Pre každého v každom veku

Jeho myšlienku potvrdzujú aj fotografie, ktoré ku svojej kolekcii nafotil. Ako hlavnú tvár kampane si vybral svoju kamarátku a súperku zo súťaže MasterChef Česko – Luciu Čižmárovú, ktorá má s modelingom bohaté skúsenosti a na fotkách je to veľmi poznať.

Vedľa nej sa v kampani objavil aj sám Pavol spoločne s ďalším módnym návrhárom Janom Šmejkalom a mamičkou Pavlovho priateľa Matěja – orientálnou tanečnicou Danielou Pardusovou.

Lichotivé strihy aj farebnosť

Je tak krásne vidieť, že strih aj farebnosť vetroviek naozaj lichotí komukoľvek. Bundy sú vyrobené z ľahkej šuštiakoviny, takže sú krásne skladné. Na elegancii potom určite pridá decentný rozparok na zadnej strane, široký opasok a vysoký golier. Ide tak o všestranný módny kúsok, ktorým človek bezpochyby zaujme svoje okolie a je na každom ako vetrovku skombinuje.

Vetrovky sú k dispozícii za cenu 140 € na eshope Pavla Berkyho .

+ Fotograf: Eva Koželoužková

  • Make up: Kateřina Krobová

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, módni návrhári, pánske oblečenie a značky a značkové oblečenie.