Levis oslávil narodeniny ikonických Levis 501!

Levis oslávil narodeniny ikonických Levis 501!

30. mája 2021, Levis, narodeniny, džínsy, denim, Levis 501

Sponzorovanej odkazy:

Dňa 20. mája 2021 oslávila značka Levis narodeniny Levi's® 501®, originálnych „blue jean“, prapredkov všetkých džínsov. Cez mnoho epôch a štýlov minulého storočia a pol sú tu stále.

Pri tejto príležitosti Levi's® predstavuje sedem mladých originálov s ich príbehmi, štýlom a tiež tipy, ako nosiť svoje obľúbené päťsto jednotky.

Sú to

  • Naomi Osaka
  • Hailey Bieber
  • Emma Chamberlain
  • barbie Ferreira
  • Jaden Smith
  • Marcus Rashford MBE
  • Shai Gilgeous-Alexander

Každý z nich predstavuje moderné poňatie toho, čo z päťsto jednotiek vytvorilo od čias Marlona Branda kultúrnu ikonu.

501 sú nesmrteľné

Cez mnoho epôch a štýlov minulého storočia a pol zostáva jedna konštanta: Levi's® 501®. Rovné nohavice, rázporok na gombíky – to sú ikonické džínsy, ktoré si osvojili všetci, od robotníkov, filmových hviezd, počítačových programátorov, prezidentov, až po najvýznamnejšie osobnosti, ktoré hýbu svetom.

Kreatívne riešenie pre všetkých naprieč generáciami

Džínsy 501® sú dokonalým plátnom pre kreatívne vyjadrenie a od polovice dvadsiateho storočia základom mladistvého štýlu. Od Marlona Branda v divoch z roku 1953, cez hippie štýl „Summer of Love“ neskorých šesťdesiatych rokoch, punk 70. rokov až po hip hop v tmavom ovesized indigo na konci osemdesiatok – päťsto jednotky sú už dlho uniformou cool mládeže. Je to vďaka ich klasickej jednoduchosti.

Neobyčajne obyčajné

Obyčajné pracovné nohavice vyrobené z odolného denimu so strihom, ktorý sedí takmer všetkým. Vystajlované, alebo neformálne, obtiahnuté, alebo voľné, tmavé, alebo vyblednuté, bez úprav, alebo prešité – sú srdcom a dušou nielen Levi's®, ale aj modernej módy.

Ako ich nosíte vy?

Zdroj foto: Levis

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, pánske oblečenie a značky a značkové oblečenie.