Pánska kolekcia LV Pre-Fall 2021

Pánska kolekcia LV Pre-Fall 2021

29. mája 2021, Louis Vuitton, pánska móda, jeseň a zima 2021, Virgil Abloh, značkové obleky, kožené tašky, kožená pánska obuv

Sponzorovanej odkazy:

Už od roku 1854 prináša Louis Vuitton svetu jedinečný dizajn, v ktorom sa snúbi inovácia a štýl s tou najlepšou kvalitou. Aj dnes zostáva značka verná duchu svojho zakladateľa Louisa Vuittona a spája sa s ňou odvaha. A odvážny je aj Virgil Abloh, umelecký riaditeľ pánskych kolekcií, ktorý tento rok mal tú česť navrhnúť predsezónnu jesennú kolekciu, ktorá sa opiera o overenú klasiku a obohacuje ju novými aspektmi.

Štýlové obleky ako firemný dress code

V prvom rade Louis Vuitton vo svojej nadchádzajúcej kolekcii predstavil niekoľko oblekov, vrátane jedného s batikovaným vzorom „Monogram galaxy“, ktorý na svetle hádže neuveriteľné kombinácie farieb. Ani jeden z nich nie je všedný, každý je niečím obzvláštnený a všetky sú pokryté odhora nadol logami značky – to aby bolo všetkým jasné, že si potrpíte na kvalite. Či už teda do práce, alebo len na slávnostnejšie príležitosti, Louis Vuitton oblek vám vydrží celé roky.

Jesenné bundy a kabáty pridávajúce na atraktívnosti

Ak si príliš nepotrpíte na nosení formálneho oblečenia, akým sú obleky, môžete si pozrieť širokú ponuku nádherných búnd a kabátov všetkých druhov. Jednofarebné, vzorované, tenké, hrubé, dlhé, krátke, … Virgil Abloh si s novou kolekciou dal naozaj záležať a dbal na to, aby v nej zahrnul pre každého niečo. A na rozdiel od oblekov niektoré tieto bundy nie sú celé posiate logami značky, takže ak preferujete niečo minimalistickejšie a postačí vám iba jedno na rukáve, rozhodne nebudete sklamaní.

Topánky a doplnky

LV samozrejme nezabudol ani na obuv a kožené tašky. Podbité poltopánky z čiernej kože, páskové papuče vo vzore monogramu, alebo ikonické tenisky v kontrastnom žlto-zelenom prevedení? Výber už necháme na vás, všetky ponúkané páry sú niečím špecifické. Jedna vec ich však spája – prvotriedna kvalita. Kolekcia tiež prináša nový tvar tašky cez rameno s kovovými nitmi a koženými rohmi. Nesmieme však zabudnúť ani na sériu čiernych kožených tašiek, ktoré dokážu oživiť akýkoľvek outfit. To a ešte oveľa viac si môžete na stránkach Louis Vuitton prezrieť a sami sa presvedčiť o tom, či kolekcia stojí za to, alebo nie.

Zdroj foto: Louis Vuitton

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Michaela Hnátková. Článok nájdete v kategórii doplnky, módni návrhári, pánske oblečenie, topánky, obuv a značky a značkové oblečenie.