NILA zbrojí na jar a leto

NILA zbrojí na jar a leto

25. mája 2021, topánky, jar, leto, Nila, balerínky, sandále, topánky na leto, lodičky, tenisky

Sponzorovanej odkazy:

Dámy a páni, dočkali sme sa – vláda konečne postupne začína s uvoľňovaním, čo znamená, že do leta by všetko mohlo byť v relatívnom normále. S teplejším počasím však tiež prichádza doba, kedy je vhodné vymeniť zateplené uzavreté topánky za niečo, v čom sa nám aj v horúčavách nebudú tak potiť chodidlá, budeme sa cítiť pohodlne a zároveň budeme rešpektovať prírodu a vyberať produkty tej najvyššej kvality, vyrobené k prírodne šetrným spôsobom a za spravodlivých podmienok. Spoločnosť NILA, za ktorou stoja manželia Eva a Pavol Urbanovi, pre svojich zákazníkov pripravili desiatky párov topánok vhodných ako na jarné, tak aj na letné obdobie, ktoré si vďaka ustupujúcej pandémii budeme môcť naplno užiť.

Baleríny, sandále, šľapky či lodičky

Štýl, pohodlie a ľahký krok – to všetko a ešte viac nové produkty rôznych značiek prináša. Či už si vyberiete sandále značiek Bisgaard, Angulus či Birkenstock, jemné baleríny, alebo štýlové topánky na podpätku od Nordic Shoe People, sortiment je široký a uspokojí vkus každého. Aj farebné varianty NILA vyberala starostlivo; od jednoduchej čiernej či béžovej, až po extravagantnejšiu sýtu oranžovú, zelenú, alebo modrú. Drvivá väčšina je vyrobená z kvalitnej kože a pokrýva celú škálu číslovania, teda sadne akejkoľvek nôžke.

Tenisky pre chladnejšie dni

Nie vždy však počasie praje a neraz nastane moment, kedy sa ochladí a bude treba siahnuť po niečom odolnejšom voči tepelným podmienkam. Alebo si môžete naplánovať pešiu túru či dlhú prechádzku terénom, kedy sú potrebné uzavreté topánky. NILA s tým počíta a má pre vás ponuku tenisiek ako do mesta, tak aj do terénu. Niektoré páry tiež majú sieťovanú štruktúru, ktorá im zaručuje vzdušnosť a flexibilitu, ktoré sú pri športovaní zásadné.

Na celý sortiment sa môžete pozrieť a vyberať na e-shope NILA . Ak vám navyše topánky nebudú sedieť, môžete ich do 14 dní vrátiť, alebo do 10 dní priamo vymeniť za inú veľkosť (ak sú nenosené).

Zdroj foto: NILA

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Michaela Hnátková. Článok nájdete v kategórii módni návrhári, topánky, obuv a značky a značkové oblečenie.