Louis Vuitton doplnky na jar a leto 2021

Louis Vuitton doplnky na jar a leto 2021

23. mája 2021, Louis Vuitton, doplnky, jar a leto 2021, okuliare, šatky, šperky

Sponzorovanej odkazy:

Značka Louis Vuitton objavuje dosiaľ nepoznané teritórie, je stále inovatívnejšia a premenlivejšia. Preverené kódy a ikony sa objavujú v nových podobách. Aktuálna kolekcia doplnkov Louis Vuitton nadväzuje na prehliadku pre sezónu jar a leto 2021.

Doplnky Louis Vuitton na jar a leto 2021 predstavujú výrazné a všestranné kúsky, ktoré sú harmonickou kombináciou najrôznejších remeselných techník.

LV slnečné okuliare

V tejto sezóne prichádzajú na scénu 3 nové modely slnečných okuliarov, ktoré predvádzajú moderné poňatie preverenej klasiky vo forme výrazných hranatých rámov či tvare mačacích očí. Okuliare v dizajne mačacích očí zdobia stranice tvorené retiazkami inšpirovanými kožiarenskou výrobou. Zvyšné dva modely si pohrávajú s variáciami iniciálok LV – s acetátovou obrubou so vzorom monogramom aj metalickými závesmi s iniciálou LV v kruhu jednoducho zažiarite.

Výrazné a Louisvuittonovské

Výrazným prvkom módnej prehliadky jar a leto 2021 je reťaz zostavená z veľkých článkov s reliéfom kvietku monogramom. Teraz sa tento motív objavuje aj u módnych šperkov. Oslní vás v podobe náramku, náhrdelníka či náušníc, v pozlátenej, postriebrenej, alebo mosadznej verzii osadené umelými kameňmi.

Zipsy netradične

Kolekcia sa pohráva tiež so zipsami, ožívajú prostredníctvom náhrdelníkov, náramkov a náušníc. Nenútene elegantný vzhľad vytvorí v kombinácii s koženou manžetou so vzorom monogramov, inšpirovanú subkultúrou 80. rokov, či hodvábom.

Hodvábne šatky

Existuje veľa spôsobov, ako nosiť štvorcové hodvábne šatky Louis Vuitton. Voľne uviazané okolo krku, zaviazané okolo pása namiesto opasku, alebo vpletené do vlasov – hodvábne šatky sú, rovnako ako nové šály LV ENVY, veľmi univerzálne.

Zdroj foto: Louis Vuitton

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii doplnky, módni návrhári, slnečné okuliare a značky a značkové oblečenie.