Dámske saká a bundy jar / leto 2011

Dámske saká a bundy jar / leto 2011

20. júla 2011, letné bundy, letné saká, bundy leto 2011, saká leto 2011, dámska saká, dámske blejzre, jarné bundy

Sponzorovanej odkazy:

Stačí vykuknúť z okna a razom zistíme, že ani v lete sa nezaobídeme bez letného saka alebo bundy. Bezpochyby najlepšia investícia je do nadčasového denimu alebo skrátenej dĺžky.

Letné sako

Pretože sako patrí medzi základné odevy, je jeho výber veľmi dôležitý. Dbajte na to, aby bolo ušité z ľahkého kvalitného materiálu, v správnej farbe (najlepšie jednofarebné) a vhodného strihu, ktoré sa dá jednoducho kombinovať. Takéto sako sa hodí do kancelárie, ale doplní aj ležérne outfit.

Štýlový blejzer

Bez štýlového blejzra sa v lete rozhodne nezaobídete. Ale vy iste aspoň jeden blejzer už máte, pretože je veľmi populárny, a to nielen pre svoju skvelú kombinovateľnosť. Nebojte sa výrazných farieb! Skúsiť môžete aj námorný štýl, ktorý je veľmi aktuálny – to znamená zaobstarať si sako vo farbe námornej modrej, bielej alebo pruhované. Veľmi pekne vyzerá s plátenými nohavicami alebo šortkami.

Sako vo vojenskom štýle

Nie je žiadnou novinkou, že military štýl patrí medzi top módnych trendov, a to vďaka svojej rafinovanosti. Saká vo vojenskom štýle patria medzi najobľúbenejšie už niekoľko sezón. Tento elegantný kúsok je ideálny ako pre daždivé dni, tak pre sviežu noci. V ponuke je veľká paleta farieb a niekoľko alternatívnych variantov. Je vhodné pre všetky typy postáv a jeho jedinečnosť z neho robí prvotriedny módny kúsok. Jednoduché tričko, roztomilé šaty alebo úzke džínsy posilní spolu s military sakom vašu módnu prestíž.

Blejzer s kaskádou

Ak milujete mäkké a jemné textúry, tak je pre vás tento blejzer ako stvorený. A ak premýšľate nad farbou, tak pre vás mám jednoduché riešenie. Vyberte si akúkoľvek farbu, pretože v tomto prípade máte „voľnú ruku“ – či už siahnete po farbách pestrých, neutrálnych alebo doplnenie flitrami, neurobíte chybu.

Letné bundy

Rovnako tak môžete obohatiť šatník o elegantnú bundu v najnovšom dizajne. V tejto sezóne je ľahká jarná bunda neformálna, aj keď nechýbajú prepracované detaily. Nechýbajú motorkárske a džínsové bundy a samozrejme ani skrátené dĺžky.

Motorkárske bundy

Rock'n'rollová atmosféra a láska ku koženému oblečeniu, to všetko ponúka motorkárska bunda. Áno, tento štýl je žiadaný, ale iba v tejto bunde, zvyšok outfitu sa bude ladiť už do iného štýlu. V žiadnom prípade v sebe nechceme poprieť ženský pôvab, preto si k nej oblečte romantické šaty a šortky, senzačne vyzerajú ale aj džínsy.

Džínsové bundy

Aby som pravdu povedala, nikdy som nemala rada džínsové bundy, ale tie tohtoročné modely ma naozaj uchvátili. Nádherné vypasované džínsové bundy a nariasenými krátkymi rukávmi si musí zamilovať každý. Džínsová bunda dokonale ladí s krátkymi alebo maxi šatami, chybu neurobíte, ani keď jej spárujete s módnymi šortkami.

Zdroj: www.milanoo.com , www.newyorker.de , www.polyvore.com , Photo Disk / Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.