Novinky H & M: úplety, satén a potlače

Novinky H & M: úplety, satén a potlače

11. mája 2021, dámske oblečenie, H & M, úplety, satén

Sponzorovanej odkazy:

Chvíľu svieti slniečko, potom zase začne fúkať vietor a než sa nazdáme, už prší, alebo dokonca sneží – jarné počasie môže byť vskutku nepredvídateľné a mali by sme naň byť riadne pripravení. Pomoc nám ponúkajú nové trendové kúsky švédskej módnej značky H & M, ktorá prichádza so stovkami nových produktov zameraných práve na toto počasie. Či už je teda víchrica, svieti slnko, alebo leje ako z krhly, s týmito modelmi prečkáte všetky podmienky, bez toho aby ste ochoreli dôsledkom náhlych zmien počasia.

Populárne úplety všetkých kategórií

Ak sledujete dnešné trendy, iste ste si všimli, aké populárne momentálne sú úplety všetkého druhu. Úpletové šaty, úpletové nohavice, úpletové topy, úpletové sukne, medze tu rozhodne nehľadajte. H & M si obzvlášť obľúbila rebrovaný vzor, ktorý krásne zoštíhľuje postavu a je veľmi príjemný na dotyk. Len si predstavte tú dokonalú kombináciu – úpletové rebrované šaty pre priaznivé počasie spolu s rebrovaným kardiganom pre prípad, že by sa zatiahlo a ochladilo. Ďalším skvelým príkladom je zase úpletový top s nohavicami rovnakého druhu, cez to sveter a hneď budete vyzerať elegantne bez straty pohodlia.

Satén pre milovníkov luxusu

Čo príjemnejšie môže byť, než sa obliecť do tak kvalitného materiálu, akým je satén? H & M ponúka niekoľko šiat, sukní či blúzok práve z tohto materiálu a vy si tak môžete pripadať ako na luxusnej dovolenke či ako bohatá americká nezávislá žena.

Pastelové farby a minimalizmus

Celá jarná kolekcia je vedená v duchu jemných pastelových farieb – krémová, modrá, fialová, zelená a ďalšie. Modely sú úmyselne navrhnuté tak, aby zaručili všestrannosť a kombinovateľnosť, teda sú veľmi minimalistické, často jednofarebné a v niektorých prípadoch s veľmi jemným vzorom. Nemusíte sa teda obávať, že by ste pre nejaký kúsok nenašli využitie a nevynosili ho.

Zdroj foto: H & M

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Michaela Hnátková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a značky a značkové oblečenie.