Reserved kolekcia pre mamičky

Reserved kolekcia pre mamičky

29. apríla 2021, Reserved, mamičky, ležérna dámska móda, online predaj

Sponzorovanej odkazy:

Tipli by ste si, kto cez leto trpí na horúco najviac? Podľa nás sú to určite tehotné ženy! Len si predstavte so sebou neustále ťahať toľko kíl navyše, na ktoré ste doteraz neboli zvyknuté. A aby toho nebolo málo, zrazu vám nesedí žiadne oblečenie a vy ste tak nútené obmeniť svoj šatník. Je až neuveriteľné, koľko toho žena musí v období tehotenstva zvládať, obzvlášť v neskorých trimestroch, a preto poľská značka Reserved, ktorá drží krok s poslednými módnymi trendmi, tento rok prišla s novou kolekciou zvanou #ReservedForMum.

Pohodlie na prvom mieste

Pre tehotné mamičky by nemalo platiť príslovie „pre krásu sa musí trpieť“. Pestovať v brušku plod je už samo o sebe práca na plný úväzok a nie vždy je to prechádzka ružovou záhradou. Reserved preto navrhlo plno pohodlného oblečenia, ktoré je inšpirované kontaktom s prírodou na domácej záhradke, a v ktorej budú všetky tehotné vyzerať elegantne aj bez straty komfortu. Takmer celá kolekcia je navyše šitá z materiálov #EcoAware: organická bavlna, recyklovaná vlna a polyester. Dizajnéri sa snažili strihmi navrhnúť špeciálne tak, aby sprevádzali zmeny postavy po čo najdlhšiu dobu, a preto do kolekcie zakomponovali elastický pás, vysoký pás, zavinovanie či plisované kúsky na gumu, aby sa oblečenie bez problému prispôsobilo rôznym typom postavy.

Od šiat až po bundy

Tohtoročné aprílové počasie si s nami naozaj hrá – raz je teplo, potom zasa zima; človek musí byť pripravený na všetko. #ReserverForMum zahŕňa niekoľko džínsových modelov, ako sú napríklad traky so špeciálne tvarovaným miestom pre tehotné brucho, ale nechýbajú tu ani romantické blúzky, alebo šaty s volánikmi. Niekedy k nám zase môže zavítať chladnejšie počasie, a tak sú súčasťou kolekcie aj funkčné bundy z príjemného materiálu a so zelenou prešívanou podšívkou. A ak bude nálada iba na váľanie sa doma, môžu tehotné mamičky siahnuť po legínach s vysokým pásom, jednofarebnom tričku, alebo chino nohaviciach. Paleta farieb kolekcie zostáva tlmená – béžové a biele tóny s modrou džínsovinou sú doplnené odtieňmi zelenej, pistáciovej, lila a žltej farby, ktoré pristanú všetkým mamičkám.

Zdroj foto: Reserved

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Michaela Hnátková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a značky a značkové oblečenie.