Zvodné i nežné letné nočné košieľky

Zvodné i nežné letné nočné košieľky

28. júla 2011, nočná košieľka, košieľka, leto 2011, spodná bielizeň

Letné obdobie doslova zvádza k tomu odložiť trochu oblečenia a odhaliť telo, a to nielen cez deň, ale aj v noci v spálni. Na pyžamo, ktoré nás hreje v zime, samozrejme môžeme zabudnúť a je ten správny čas si zaobstarať letnú nočnú košieľku z jemného a vzdušného materiálu. Nielenže vnesie do vašej spálne nádych romantiky i erotiky, ale v horúcich nociach vám poskytne dostatok komfortu a pohodlia a nehrozí tak nepríjemné spotené prebudenie.

Posuňte raz pre zmenu pohodlie až na druhé miesto a vyberte si na leto košieľku, v ktorej si budete pripadať naozaj krásna. Najdôležitejšie je, aby ste sa vy sama cítila dobre. Úplne ale komfort zabudnúť nemôžeme, nemalo by vás nič tlačiť ani škrtiť. Predsa len v nej pár nocí strávite.

Letná romantika

Mnoho žien aj mužov stále oceňuje jemný ženský look. Ak ste vy, alebo váš partner presne tohto typu, sú tu pre vás košieľky nežných farieb, ako sú béžová, biela, či krásna staroružová. Nevyhnutný doplnok tvorí samozrejme čipka, ktorá dodá na exkluzivite.

Farby sú všade!

Áno, letný trend výrazných farieb sa dotkol i nočných košieľok a verte, že v jednofarebných obliečkach (napríklad čiernych) sa bude vaša sýto ružová, nebesky modrá či olivovo zelená košieľka skvele vynímať!

Odvaha je na mieste

Nebojte sa občas prekvapiť partnera niečím, čo by od vás nečakal a oblečte sa do sexy nočnej košieľky, ktorá zakrýva presne toľko, koľko je potrebné. Dáma na obrázku vás určite presvedčí o tom, že nie je potreba mať zrovna postavu modelky z prehliadkových mól a napriek tomu môžete v odvážnej nočnej košieľke vyzerať ako bohyňa.

Dúfam, že už sa všetky vaše pochybnosti o nočných košieľkach rozplynuli – mať aspoň jednu v skrini sa naozaj hodí. Ak sa chystáte túto dieru vo vašom šatníku zaplniť, ponáhľajte. Horúce letné noci totiž netrvajú večne.

Zdroje: www.lingerie.com, www.luxusnipradlo.cz

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii spodná bielizeň.