Double C de Cartier: minimalistická kabelka

Double C de Cartier: minimalistická kabelka

27. apríla 2021, Cartier, Double C de Cartier, kabelka, luxusná kabelka, kabelka Cartier

Sponzorovanej odkazy:

Niektoré kúsky sú predurčené k tomu pominúť a stratiť časom na svojej kráse, iné však dokážu skúškou času obstáť a nemenej skvele vyzerať aj za pár rokov. Novinka značky Cartier, kabelka Double C, je určite tým druhým prípadom. Svojim minimalistickým a nadčasovým dizajnom a skvelo zvolenými tónmi pôsobí nekonečne elegantným dojmom, ktorý nemôže stratiť.

Nová klasika: Double C de Cartier

Tento novinkový model je premyslený do posledného detailu. Dôležitú úlohu hrá už samotný tvar, ktorý zdobí presné línie, a navyše nie je kabelka ani príliš malá, ani príliš veľká. Vďaka tomu je jednoducho vkusná a elegantná a bude nielen praktickým spoločníkom pre každú príležitosť, ale zladí sa aj s každým šatníkom a štýlom.

Krásna do detailu

Minimalistické poňatie kabelky dáva krásne vyniknúť jej zdobenie v podobe spony s dvojitým C, ktoré značí iniciál domu Cartier. Zdobená je farebným lakom v tóne kabelky a tento nápad je inšpirovaný pečaťou z červeného vosku, ktorú práve Cartier pri balení šperkov používal. "Snažili sme sa modernizovať logo jeho uvoľnením z vnútorného oválu, v ktorom sa predtým objavovalo na kabelkách Cartier. Zaobchádzali sme s ním ako so šperkom, pričom osobitná pozornosť bola venovaná jeho nečakanému otvoreniu. Vôbec prvýkrát je jeho prítomnosť ako estetická, tak funkčná, nehovoriac o príjemnom kliknutí, ktoré vydáva pri zatvorení, a ktoré ďalej povyšuje túto sponu na šperk, "hovorí Marin Yuson, kreatívny riaditeľ koženého tovaru a doplnkov Cartier.

V úchvatných tónoch

Nech už sú vaším favoritom klasické tóny, alebo nedáte dopustiť na jemné pastelové odtiene, kabelke Double C de Cartier pristane všetko. Prichádza v nesmrteľnej čiernej, intenzívne červenej, nežnej púdrovej a aj neprehliadnuteľnej fuchsiovej a tiež v dvoch veľkostiach, nano a mini. Jemná teľacia koža je zárukou vysokej kvality a zároveň decentného lesku, ktorý dodáva kabelke ten pravý punc exkluzivity.

Foto: Cartier

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii doplnky.