Koktejlky pre letné party

Koktejlky pre letné party

29. júla 2011, koktejlky s výstrihom do V, krajkové koktejlky, koktejlky bez ramienok, koktejlky na jedno rameno

Sponzorovanej odkazy:

Ak hľadáte tie najatraktívnejšie sexy šaty na horúce letné večierky, ste na správnych stránkach, kde sa dozviete, aké koktejlky sú tento rok tie pravé.

Kde hľadať inšpiráciu

Celebrity vedia ako zažiariť v dave s ich rozprávkovými šatami. Prečo sa teda neinšpirovať ich oslnivým vzhľadom. Letné party sú naozaj špeciálne akcie, a tak je dôležité venovať osobitnú pozornosť farbe a strihu šiat, ktoré sa prispôsobia vašej postave. Celebrity majú svojho stylistu, ktorý pozná ich krivky a proporcie, vy si musíte vystačiť samy, ale nebojte sa, nebude to nič ťažkého, stačí sa len naučiť vnímať svoje telo.

Koktejlky bez ramienok

Ak chcete upútať pozornosť na svoj ​​dekolt, siahnite po šatách bez ramienok. Tieto šaty sú ideálne pre upútanie pozornosti na hornú časť tela a tým tak doprajú priestor pre maskovanie širokých bokov alebo väčšieho zadočku. Skúste hodvábne tkaniny s jemnými vzormi, organu a ďalšie ľahké splývavé materiály. Pohrajte sa s vizuálnymi efektmi rôznych farieb. Populárne sú koktejlky s potlačou, i jednofarebné.

Koktejlky s výstrihom do V

Túžite po úzkych ramenách? Mám pre vás riešenie, výstrih do V. A čím viac odvahy a zmyselnosti v sebe skrýva vaše telo, tým väčší a hlbší bude výstrih. Samozrejme, že takýto výstrih doprajte skôr bujnejšiemu dekoltu. V prípade, že je váš hrudník naopak plochý, zvoľte nariasený V výstrih, tzv voda. Fanúšikovia klasického dizajnu môžu nahliadnuť do starých čias hollywoodskej elegancie.

Krajkové koktejlky

Najlepšie party koktejlky, ktoré si môžete vybrať, sú šaty s čipkovou aplikáciou. Očarujúci glamour vzhľad, často s nádychom gothic. Použitá čipka na šatách by mala mať čiernu farbu, bielu čipku ponechajte nevestám. Mňa osobne najviac očarili koktejlky s čiernou čipkou a červeným podkladom, v štýle kombiné.

Koktejlky na jedno rameno

Koktejlky odhaľujúce jedno rameno sú tak neuveriteľne sexy, skoro by som sa odvážila povedať, že sú o niečo viac príťažlivejšie ako šaty bez ramienok. Pridajte ešte šifón, hodváb alebo organzu a budete úplne neodolateľná. Experimentovať môžete s elegantným alebo aj street dizajnom, ktorý je viac mladistvý a uvoľnenejší.

Zdroj: www.forplaycatalog.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.